Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizację imprez sportowych w 2017 r.”
Prezydent Miasta Gdyni
informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni" oraz „Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych" w 2017 roku.
Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej - 91,2 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar - 86,6 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon - 90,8 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 90,2 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Opty - 67 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Omega - 41,2 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki - 92,2 pkt;
2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - 71 pkt;
3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA - 63,8 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Omega - 55,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 92,8 pkt;
2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia - 78,4 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - 69 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka - 90,4 pkt;
2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska - 83 pkt;
3. Arka Gdynia - Sportowa Spółka Akcyjna - 78 pkt;
4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - 75,6 pkt;
5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia - 64,2 pkt;
6. Ognisko TKKF Checz - 59,8 pkt;
7. Fundacja Sztorm - 52,6 pkt;
8. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 44,8 pkt.
9. Uczniowski Klub Sportowy Iskra - 38,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej - 81,2 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 63,2 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - 72,6 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - 66 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Omega - 51,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:
1. Klub Sportowy Delfin - 89,8 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka - 66,8 pkt;
3. Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej - 58,2 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1. Rugby Club Arka Gdynia - 85,4 pkt.
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 60,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1. Klub Sportowy Bombardier - 82,6 pkt;
2. Klub Sportowy Maximus - 64,4 pkt
3. Klub Sportowy Sako - 48,4 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 91 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sztuk walki
1. Karate Klub Gdynia - 70,2 pkt;
2. Klub Karate Tradycyjnego - 57,2 pkt;
3. Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do - 48,4 pkt;
4. Pomorski Klub Karate Kyokushin - 45,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego:
1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik - 71 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
1. Yacht Klub Polski Gdynia - 90,6 pkt;
2. Miejski Klub Żeglarski Arka - 75,8 pkt;
3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM - 55 pkt;
4. Yacht Klub Stal Gdynia - 50,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) - 81 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) - 73,8 pkt;
3. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) - 72,6 pkt;
4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) - 66,8 pkt;
5. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) - 63,2 pkt;
6. Klub Sportowy Badminton School ( badminton) - 56,8 pkt
7. Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia ( cheerleaders) - 48,4 pkt
8. Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) - 46 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) - 42,6 pkt;
10. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) - 38 pkt;
11. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) - 37,6 pkt;
12. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) - 34,6 pkt;
13. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) - 32,6 pkt;
Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych:
1. Yacht Klub Polski Gdynia - Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy- 91,6 pkt;
2. Yacht Klub Polski Gdynia -Organizacja regat żeglarskich Puchar YKP Gdynia - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy dla klasy Optimist - 87,6 pkt;
3. Klub Sportowy Bombardier - Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża"- 82 pkt;
4. Klub Lekkoatletyczny Gdynia-XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana - 75,2 pkt;
5. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Otwarty Turniej w Rugby TAG o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia - 68,8 pkt;
6. In Gremio - Gdyńska Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta (edycja IV) - 65 pkt;
7. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - Gdynia Mini Volley Cup 2017 z Gdyńską Akademią Siatkówki - 55pkt;
8. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - ALPAT VOLLEY - XI cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - 51,2 pkt;
9. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich i Puchar Gdyni - 51,2 pkt;
10. Ognisko TKKF Checz Gdynia - Gdyńska Liga Podwórkowa - cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - 44 pkt;
11. Gdyńska Akademia Tenisowa - Majówkowy turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - 41,8 pkt;
12. Klub Sportowy Sako - Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni - 33,2 pkt;
13. Klub Sportowy Sako - Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni - 33,2 pkt;
14. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację - 33,2 pkt
15. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt - Liga strzelectwa sportowego" - 28 pkt;
informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni" oraz „Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych" w 2017 roku.
Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej - 91,2 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar - 86,6 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon - 90,8 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 90,2 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Opty - 67 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Omega - 41,2 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki - 92,2 pkt;
2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - 71 pkt;
3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA - 63,8 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Omega - 55,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 92,8 pkt;
2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia - 78,4 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - 69 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka - 90,4 pkt;
2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska - 83 pkt;
3. Arka Gdynia - Sportowa Spółka Akcyjna - 78 pkt;
4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - 75,6 pkt;
5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia - 64,2 pkt;
6. Ognisko TKKF Checz - 59,8 pkt;
7. Fundacja Sztorm - 52,6 pkt;
8. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 44,8 pkt.
9. Uczniowski Klub Sportowy Iskra - 38,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej - 81,2 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 63,2 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - 72,6 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - 66 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Omega - 51,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:
1. Klub Sportowy Delfin - 89,8 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka - 66,8 pkt;
3. Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej - 58,2 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1. Rugby Club Arka Gdynia - 85,4 pkt.
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 60,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1. Klub Sportowy Bombardier - 82,6 pkt;
2. Klub Sportowy Maximus - 64,4 pkt
3. Klub Sportowy Sako - 48,4 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota - 91 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sztuk walki
1. Karate Klub Gdynia - 70,2 pkt;
2. Klub Karate Tradycyjnego - 57,2 pkt;
3. Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do - 48,4 pkt;
4. Pomorski Klub Karate Kyokushin - 45,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego:
1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik - 71 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
1. Yacht Klub Polski Gdynia - 90,6 pkt;
2. Miejski Klub Żeglarski Arka - 75,8 pkt;
3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM - 55 pkt;
4. Yacht Klub Stal Gdynia - 50,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) - 81 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) - 73,8 pkt;
3. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) - 72,6 pkt;
4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) - 66,8 pkt;
5. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) - 63,2 pkt;
6. Klub Sportowy Badminton School ( badminton) - 56,8 pkt
7. Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia ( cheerleaders) - 48,4 pkt
8. Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) - 46 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) - 42,6 pkt;
10. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) - 38 pkt;
11. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) - 37,6 pkt;
12. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) - 34,6 pkt;
13. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) - 32,6 pkt;
Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych:
1. Yacht Klub Polski Gdynia - Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy- 91,6 pkt;
2. Yacht Klub Polski Gdynia -Organizacja regat żeglarskich Puchar YKP Gdynia - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy dla klasy Optimist - 87,6 pkt;
3. Klub Sportowy Bombardier - Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża"- 82 pkt;
4. Klub Lekkoatletyczny Gdynia-XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana - 75,2 pkt;
5. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Otwarty Turniej w Rugby TAG o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia - 68,8 pkt;
6. In Gremio - Gdyńska Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta (edycja IV) - 65 pkt;
7. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - Gdynia Mini Volley Cup 2017 z Gdyńską Akademią Siatkówki - 55pkt;
8. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - ALPAT VOLLEY - XI cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - 51,2 pkt;
9. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich i Puchar Gdyni - 51,2 pkt;
10. Ognisko TKKF Checz Gdynia - Gdyńska Liga Podwórkowa - cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - 44 pkt;
11. Gdyńska Akademia Tenisowa - Majówkowy turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - 41,8 pkt;
12. Klub Sportowy Sako - Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni - 33,2 pkt;
13. Klub Sportowy Sako - Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni - 33,2 pkt;
14. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację - 33,2 pkt
15. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt - Liga strzelectwa sportowego" - 28 pkt;
Wykaz podmiotów,
którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 5685/17/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 31 stycznia 2017 r.:
1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat kwota dotacji 40.000 zł.;
2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 7.800 zł.;
3. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 3.600 zł.;
4. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Majówkowy turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 1.600 zł.;
5. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 16.000 zł
6. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.500 zł.;
7. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 w 2017 kwota dotacji 35.000 zł;
8. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 52.975 zł;
9. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 10.000 zł;
10. In Gremio na zadanie: Gdyńska Olimpiada Rowerowa o Puchar Prezydenta (edycja IV) kwota dotacji 3.000 zł;
11. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 5.600 zł.;
12. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 3.500 zł.;
13. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 17.000 zł.;
14. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży - XXII Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana 22.04.2017 r. kwota dotacji 5.000 zł.;
15. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie kwota dotacji 4.000zł.;
16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża" kwota dotacji 6.700 zł.;
17. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 26.000 zł.;
18. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 44.000zł.;
19. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu kwota dotacji 9.000zł.;
20. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.000 zł.;
21. Klub Sportowy Sako na zadanie: Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni kwota dotacji 1.500 zł.;
22. Klub Sportowy Sako na zadanie: Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni kwota dotacji 1.500 zł.;
23. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY - XI cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców kwota dotacji 2.500 zł.;
24. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży (dziewcząt i chłopców) z terenu Gdyni w 2017 roku w zakresie piłki siatkowej halowej i plażowej kwota dotacji 15.000 zł.;
25. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 74.000zł.;
26. Oddział PTTK Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach kwota dotacji 10.000 zł.;
27. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 9.000zł.;
28. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa - cykl turniejów dla dzieci i młodzieży kwota dotacji 2.000 zł.;
29. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin kwota dotacji 3.400 zł.;
30. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Liga strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.000zł.;
31. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.800 zł.;
32. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 17.000 zł.;
33. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 27.000 zł.;
34. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 - U16 kwota dotacji 24.000 zł.;
35. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 22.500 zł.;
36. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 87.000 zł.;
37. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 33.000 zł.;
38. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 52.000zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w sportach cheerleaders w 2017 r. kwota dotacji 3.800 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 14.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni w klasycznym biegu na orientację kwota dotacji 1.450 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 1.000 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 10.000 zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 7.200 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 36.000zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 7.000 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 22.500 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów kwota dotacji 6.000 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 2.000 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 2.000zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 3.000 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 10.000zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 10.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej kwota dotacji 1.600 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 2.800 zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 11.000 zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 12.000 zł.;
58. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Gdynia Mini Volley Cup 2017 z Gdyńską Akademią Siatkówki kwota dotacji 2.700 zł.;
59. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu kwota dotacji 1.700 zł.;
60. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 20.000 zł.;
61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 22.000 zł.;
62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 20.000 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach kwota dotacji 5.500 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów kwota dotacji 5.200 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 31.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 13.000 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w szachach szybkich i Puchar Gdyni kwota dotacji 2.350 zł.;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby, w tym rugby 7 kwota dotacji 3.000 zł.;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Otwarty Turniej w Rugby TAG o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia kwota dotacji 4.000 zł.;
70. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Organizacja regat żeglarskich Puchar YKP Gdynia - eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy dla klasy Optimist kwota dotacji 7.200 zł.;
71. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni - eliminacji do Mistrzostw Świata i Europy kwota dotacji 7.500 zł.;
72. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 89.000zł.;
73. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 17.000 zł.;
Rejestr zmian
Podmiot udostępniający: | Urząd Miasta Gdyni |
Odpowiedzialny za treść: | Przemysław Dalecki |
Wprowadził informację: | Hanna Richert |
Ostatnio zmodyfikował: | Hanna Richert |
Data wytworzenia informacji: | 01.02.2017 |
Data udostępnienia informacji: | 01.02.2017 |
Ostatnia aktualizacja: | 01.02.2017 |
Data aktualizacji | Czynność | Osoba |
---|---|---|
01.02.2017 15:00 | Dodanie informacji | Hanna Richert |