Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji o plikach cookies znajduje się w polityce prywatności.
Uwaga !!! Stronę można również powiększać za pomocą klawisza CTRL + kółko myszki
Gdynia - Biuletyn Informacji Publicznej
środa, 29 czerwca 2016
Urząd Miasta Gdyni
Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
81-382 Gdynia
tel. centrala (58) 66 88 000
fax (58) 62 09 798

Samorząd
więcej
Urząd Miasta
więcej
Budżet i majątek gminy
więcej
Prawo lokalne
więcej
Nieruchomości
więcej
Zamówienia Publiczne
więcej
Zadania publiczne
więcej
Inne
więcej
BIP
więcej
Ostatnio dodane
więcej
powrót do poprzedniej strony powrót

Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizację imprez sportowych w 2016 roku”



Prezydent Miasta Gdyni
 
informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadania publicznego „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w 2016 roku"
  
  Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1.     Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej - 95 pkt;
2.     Uczniowski Klub Sportowy Jantar - 90,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1.     Uczniowski Klub Sportowy Galeon - 97 pkt;
2.     Wojskowy Klub Sportowy Flota - 79,4 pkt;
3.     Uczniowski Klub Sportowy Opty - 73,2 pkt.;
4.     Uczniowski Klub Sportowy Omega - 50,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1.     Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki - 84,2 pkt;
2.     Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - 80,2 pkt;
3.     Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. - 72 pkt;
4.     Uczniowski Klub Sportowy Omega - 50,2 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:
1.     Wojskowy Klub Sportowy Flota - 95,2 pkt;
2.     Klub Lekkoatletyczny Gdynia - 79,8 pkt;
3.     Uczniowski Klub Sportowy  Azymut 45 - 69,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1.      Stowarzyszenie Inicjatywa Arka - 93,8 pkt;
2.      Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska - 89 pkt;
3.      Arka Gdynia - Sportowa Spółka Akcyjna - 85,6 pkt;
4.      Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - 85 pkt;
5.      Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia - 77,6 pkt;
6.      Fundacja Sztorm - 73,8 pkt;
7.      Uczniowski Klub Sportowy Iskra - 66 pkt;
8.      Ognisko TKKF Checz - 63,4 pkt;
9.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 63,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1.      Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej - 96,8 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - 80,6 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1.      Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - 87 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Trefl - 81,2 pkt;
3.      Uczniowski Klub Sportowy Omega - 54,6 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:
1.      Klub Sportowy Delfin - 98 pkt;
2.      Uczniowski Klub Sportowy Siódemka - 78,8 pkt;
3.      Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej - 59,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1.     Rugby Club Arka Gdynia - 92,6 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1.      Klub Sportowy Bombardier - 90,6 pkt;
2.      Klub Sportowy Sako - 74 pkt;
3.      Klub Sportowy Maximus - 74 pkt.
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  strzelectwa sportowego:
1.     Wojskowy Klub Sportowy Flota - 95,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
1.      Karate Klub Gdynia - 92 pkt;
2.      Klub Karate Tradycyjnego - 82,4 pkt;
3.      Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do - 74 pkt;
4.      Pomorski Klub Karate Kyokushin - 58,2 pkt.
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:
1.      Uczniowski Klub Sportowy Orlik - 77 pkt.
 Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa:
1.      Yacht Klub Polski Gdynia - 97 pkt;
2.      Miejski Klub Żeglarski Arka - 91 pkt;
3.      Uczniowski Klub Żeglarski Opti CWM - 71,8 pkt;
4.      Yacht Klub Stal Gdynia - 70 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1.         Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) - 91,4 pkt;
2.          Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) - 84 pkt;
3.          Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) - 79 pkt;
4.          Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) - 76  pkt;
5.          Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) - 67,4 pkt;
6.          Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) - 67 pkt;
7.          Automobilklub Morski Klub Obywatelski (sport motorowy) - 62,8 pkt;
8.          Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja - w ramach projektu Akademia Młodych Sportowców) - 57 pkt;
9.          Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) - 55,4 pkt;
10.       Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) - 53,4pkt;
11.       Uczniowski Klub Sportowy  Złoty Tur (armwrestling - siłowanie na ręce) - 53,4 pkt;
12.       Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja - koszykówka) - 52 pkt;
13.       Uczniowski Klub Sportowy  Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) - 52pkt;
14.       Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) - 51 pkt;
 
Organizacja w Gdyni imprez sportowych:
1.      Klub Sportowy Delfin Gdynia -VI Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium" - 93,2 pkt;
2.      Yacht Klub Polski Gdynia - Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist - 87,4;
3.      Uczniowski Klub Sportowy Galeon - Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży - Drużynowy Turniej Dzieci w judo - 85,6 pkt;
4.      Wojskowy Klub Sportowy  Flota - Organizacja imprez sportowych - Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni zawody w strzelaniach pneumatycznych - 85,4 pkt;
5.      Yacht Klub Polski Gdynia - Jesienny Puchar Gdyni - Mistrzostwa Okręgu w klasie Optimist - 85,2 pkt;
6.      Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - ALPAT VOLLEY - X cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - 85 pkt;
7.      Klub Sportowy Bombardier - V Memoriał im. Brunona Bendiga - 77,8 pkt;
8.      Klub Sportowy Bombardier - IV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka - 77,6pkt;
9.      Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2016 - 77,40 pkt;
10.    Wojskowy Klub Sportowy  Flota - XXIV Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i komandora Stanisława Filipiaka - 77 pkt;
11.    Yacht Klub Stal Gdynia - Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 - 76,8 pkt;
12.    Ognisko TKKF Checz Gdynia - Gdyńska Liga Podwórkowa - „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - 75,6 pkt;
13.    Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w sprinterskim biegu na orientację - 72,8 pkt;
14.    UKS Orlik - Organizacja dla dzieci i młodzieży XVII Otwartych Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym - 72,8 pkt;
15.    Wojskowy Klub Sportowy  Flota - Turniej szachowy o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia - 68pkt;
16.    Gdyńska Akademia Tenisowa Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - 63,8 pkt;
17.    Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt - Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego" - 59,6 pkt;
18.    Uczniowski Klub Sportowy Chylonia  Organizacja imprez sportowych  pt. "Organizacja imprez sportowych  pt. "Plażówka pod dachem - V edycja" - 51 pkt.
 
Lista wniosków rekomendowanych przez Komisję:
 
1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 34.000 zł.;
2. Automobilklub Morski - Klub Obywatelski na zadanie: Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
3. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 7.800 zł.;
4. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
5. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.400 zł.;
6. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 16.570 zł.;
7. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
8. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowych U11 do U22 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 28.900 zł .;
9. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 55.000 zł.;
10. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 12.000 zł.;
11.Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 5.600 zł.;
12. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
13. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 19.000 zł.;
14. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: IV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
15. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 19.000 zł.;
16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: V Memoriał im. Brunona Bendiga - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.300 zł.;
17. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania -  kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 38.000 zł.;
18. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: VI Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 6.400 zł.;
19. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu -  kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 9.000 zł.;
20. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 9.000 zł.;
21. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY - X cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
22. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 15.000 zł.;
23. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 70.000 zł.;
24. Oddział PTTK Marynarki  Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach- kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 10.000 zł.;
25. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.000 zł.;
26. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa - „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.000 zł.;
27. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
28. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.200 zł.;
29. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.500 zł.;
30. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 20.000 zł.;
31. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 19.000 zł.;
32. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 - U16 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 24.250 zł.;
33. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 22.500 zł.;
34. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 75.000 zł.;
35. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 33.000zł.;
36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 50.000 zł.;
37. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 14.000 zł.;
38. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w sprinterskim biegu na orientację - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.800 zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.000 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci w ramach ogólnorozwojowych zajęć sportowo-rekreacyjnych realizowanych w ramach Projektu Akademia Młodych Sportowców - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. „Plażówka pod dachem - V edycja" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 600 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.300 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 10.000 zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 7.000 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2016 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 35.500 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży „Drużynowy Turniej Dzieci w judo" - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.500 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 7.200 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 22.500 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.500 zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.390 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.000 zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 11.000 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.300zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 10.000 zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Organizacja dla dzieci i młodzieży XVII Otwartych Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym- kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.800 zł.;
58. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.000 zł.;
59. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 17.000 zł.;
60. Uczniowski Klub Sportowy Trefl na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 12.000 zł.;
61. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu- kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.500 zł.;
62. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 18.000 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 21.500 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 20.000 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 5.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.400 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 27.000 zł.;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 11.000 zł.;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni zawody w strzelaniach pneumatycznych - kwota dotacji  wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
70. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Turniej szachowy o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 1.700 zł.;
71. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXIV Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i komandora Stanisława Filipiaka - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.900 zł.;
72.  Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni - Mistrzostwa Okręgu w klasie Optimist - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 3.400 zł.;
73.  Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 4.500 zł.;
74.  Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 85.000 zł.;
75.  Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 17.000 zł.;
76.  Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 - kwota dotacji wnioskowanej przez Komisję 2.700 zł.
 
 
Wykaz organizacji pozarządowych,
którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 4783/16/VII/P
 Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 21 czerwca 2016 r.:
 
 
1.  Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 34.000 zł.;
2.  Automobilklub Morski - Klub Obywatelski na zadanie: Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym - kwota dotacji 3.000 zł.;
3. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.800 zł.;
4. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji 3.500 zł.;
5. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji 1.400 zł.;
6. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji 16.570 zł.;
7. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin - kwota dotacji 3.500 zł.;
8. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowych U11 do U22 - kwota dotacji 28.900 zł .;
9. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt - kwota dotacji 55.000 zł.;
10. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie - kwota dotacji 12.000 zł.;
11. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji 5.600 zł.;
12. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym - kwota dotacji 3.500 zł.;
13. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji 19.000 zł.
14. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: IV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka - kwota dotacji 3.000 zł.;
15. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji 19.000 zł.;
16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: V Memoriał im. Brunona Bendiga - kwota dotacji 3.300 zł.;
17. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania -  kwota dotacji 38.000 zł.;
18. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: VI Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium" - kwota dotacji 6.400 zł.;
19. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu -  kwota dotacji 9.000 zł.;
20. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu - kwota dotacji 9.000 zł.;
21. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY - X cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców - kwota dotacji 3.400 zł.;
22. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 15.000 zł.;
23. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji 70.000 zł.;
24. Oddział PTTK Marynarki  Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach- kwota dotacji 10.000 zł.;
25. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.000 zł.;
26. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa - „Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni - kwota dotacji 2.000 zł.;
27. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin - kwota dotacji 3.400 zł.;
28. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. "Liga strzelectwa sportowego" - kwota dotacji 1.200 zł.;
29. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji 1.500 zł.;
30. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 - kwota dotacji 20.000 zł.;
31. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 19.000 zł.;
32. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 - U16 - kwota dotacji 24.250 zł.;
33. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji 22.500 zł.;
34. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 75.000 zł.;
35. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 33.000zł.;
36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 50.000zł.;
37. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację - kwota dotacji 14.000 zł.;
38. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w sprinterskim biegu na orientację - kwota dotacji 1.800zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 1.000 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci w ramach ogólnorozwojowych zajęć sportowo-rekreacyjnych realizowanych w ramach Projektu Akademia Młodych Sportowców - kwota dotacji 3.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Organizacja imprez sportowych pt. „Plażówka pod dachem - V edycja" - kwota dotacji 600 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki - kwota dotacji 1.300zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej - kwota dotacji 10.000 zł.;
44.Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.000 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2016 - kwota dotacji 3.000 zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 35.500 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży „Drużynowy Turniej Dzieci w judo" - kwota dotacji 3.500 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej - kwota dotacji 7.200 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej - kwota dotacji 22.500 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów - kwota dotacji 4.500 zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki - kwota dotacji 4.390 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 2.000 zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 3.000 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 11.000 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej - kwota dotacji 1.300zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego - kwota dotacji 10.000 zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Organizacja dla dzieci i młodzieży XVII Otwartych Mistrzostw Gdyni w tenisie stołowym- kwota dotacji 1.800 zł.;
58. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki - kwota dotacji 2.000 zł.;
59. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania - kwota dotacji 17.000 zł.;
60. Uczniowski Klub Sportowy Trefl na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej - kwota dotacji 12.000 zł.;
61. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu- kwota dotacji 1.500 zł.;
62. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji 18.000 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo - kwota dotacji 21.500 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego - kwota dotacji 20.000 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach - kwota dotacji 5.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów - kwota dotacji 4.400 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki - kwota dotacji 27.000 zł.;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego - kwota dotacji 11.000 zł.;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Organizacja imprez sportowych - Finał Ligi Młodzieżowej PZSS, Puchar Gdyni zawody w strzelaniach pneumatycznych - kwota dotacji  3.400 zł.;
70. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Turniej szachowy o Puchar Prezesa WKS Flota Gdynia - kwota dotacji 1.700 zł.;
71. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXIV Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i komandora Stanisława Filipiaka - kwota dotacji 2.900 zł.;
72. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni - Mistrzostwa Okręgu w klasie Optimist - kwota dotacji 3.400 zł.;
73. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist - kwota dotacji 4.500 zł.;
74. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa - kwota dotacji 85.000 zł.;
75. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser - kwota dotacji 17.000 zł.;
76. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 - kwota dotacji 2.700 zł.

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Podmiot odpowiedzialny: Gdyńskie Centrum Sportu
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Data wytworzenia informacji: 24 czerwca 2016
Data udostępnienia informacji: 24 czerwca 2016
Informacje o rozstrzygnięciu
więcej
do góry
© Urząd Miasta Gdyni, 81-382 Gdynia, Aleja Marszałka Piłsudskiego 52/54
telefon (58) 66 88 000, fax (58) 62 09 798, e-mail: umgdynia@gdynia.pl