1050 (650) 2012-05-11 - 2012-05-17

Srebrny medal Mistrzostw Polski

W dniach 19-22.04.2012 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek w boksie. W imprezie uczestniczyła rekordowa ilość 129 zawodniczek z 51 klubów z całej Polski. W tym gronie wspaniale zaprezentowała się zawodniczka Klubu Sportowego Bombardier Gdynia - Katarzyna Piekarska. W pierwszej walce już w pierwszej rundzie zwyciężyła Kaję Misiakowską Pomorzanin Toruń, w drugiej walce pokonała ubiegłoroczną złotą medalistkę Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Agnieszkę Baran Boks Poznań 13:8 zapewniając sobie co najmniej brązowy medal. W walce półfinałowej spotkała się z Angelikę Mroczkowską ze Startu Włocławek (srebrna medalistka Pucharu Polski) zwyciężając 13:10. Dopiero w walce finałowej musiała uznać wyższość Mileny Zglenickej Pomorzanin Toruń (złota medalistka ubiegłorocznej OOM) 6:13. Wspaniały start Kasi został zauważony przez trenera młodzieżowej kadry narodowej Marka Węgierskiego, który powołał Kasię na zgrupowania kadry w Grudziądzu oraz Karpaczu, gdzie zawodniczki będą się przygotowywać do Mistrzostw Europy Juniorek w boksie.
Szkolenie dzieci i młodzieży wspiera GOSiR. Zajęcia odbywają się w oparciu o obiekty Siłowni Activ (Galeon, ul. Morska 89).