1192 (992) 2015-05-08 - 2015-05-14

Tenisowy sukces 9- letniej Wiktorii Kuczyńskiej

19 kwietnia na kortach GAT Gdańsk został rozegrany ostatni, ósmy turniej cyklu „Zimowy Turniej Krasnali” w kategorii do lat 10.
W całym cyklu wystartowało ponad 60 zawodników z klubów tenisowych z Gdyni, Gdańska, Sopotu, Wejherowa, Tczewa, Warszawy, Olsztyna, Elbląga, Ostródy, Bydgoszczy oraz Torunia. Zwycięzcą całego cyklu została 9-letnia gdynianka Wiktoria Kuczyńska, która w kwietniowych rozgrywkach przypieczętowała swój sukces wygrywając 5 kolejnych meczów bez straty gema. Gdynianka ma także za sobą pierwsze starty w turniejach skrzatów (kategoria do lat 12). Wiktoria pierwsze zdobycze punktowe do ogólnopolskiego rankingu zdobyła biorąc udział w turniejach rozgrywanych w Piotrkowie Trybunalskim, Ostródzie, Gdańsku oraz Sopocie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.