879 (479) 2008-11-21 - 2008-11-27

Gdynia żyje Szachami

W dniach 15- 16 listopada odbył się II Etap II Cyklu Gdyńskich Turniejów Szachowych. Zawody zostały rozegrane w Klubie Szachowym „Rzemyk” Gdynia i zgromadziły na sali gry ponad 50 grających w szachy dzieci.Kategorie szachowe zdobyli: Putlak Wojciech, Pasion Franciszek, Pasion Paweł, Paprocki Jerzy, Majoch Marek, Chrząszcz Dominika, Jabłoński Aleksander, Buzak Karolina, Stasiak Dominika.Wychowankowie Klubu „Rzemyk” Gdynia w dniu 15 listopada brali również udział w Turnieju 7 Gwiazd w Kartuzach: Beniamin Tyński zajął I miejsce w turnieju do lat 9-ciu, Karolina Olechnicka I miejsce dziewcząt do lat 9-ciu. W klasyfikacji ogólnej gdzie brano pod uwagę starsze roczniki jak również seniorów zajęli miejsca odpowiednio 3 i 12!W dniu 10 listopada został rozegramy w Klubie „Rzemyk” Gdynia Mecz Szachowy w którym „Rzemyk” Gdynia rozegrał z „Korsarzem” Gdynia. Gospodarze meczu wygrali 4:2.W sobotę, 22 listopada o godz. 10.00 rozpocznie się następny Turniej Szachowy z cyklu „Złota Jesień” w MDK w Gdyni. Serdecznie zapraszamy!