880 (480) 2008-11-28 - 2008-12-04

Mistrzowie w kick-boxingu

W dniach 8 i 9 listopada w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Puchar Polski Juniorów w Kick-boxingu. Na starcie stanęło 220 zawodników z 36 klubów.
Gdyński Klubu Kick Boxingu „MAXIMUS" reprezentowało 7 zawodników, którzy zdobyli 4 medale: 2 srebrne i 2 brązowe.
II miejsce i tytuł Vice-Mistrza Polski seniorów w kategorii powyżej - 94 kg do swojej bogatej kolekcji dołożył trener Piotr Kohnke który mając 34 lata poradził sobie z dużo młodszymi zawodnikami. Zawodnik w finale uległ 5-9 Dawidowi Staśkiewiczowi z KS Piaseczna.
III miejsce w seniorach w kat. - 74 kg zdobył Grzegorz Kwidzyński który w półfinale uległ wielokrotnemu Mistrzowi Polski Przemysławowi Ziemińskiemu z KS Piaseczno.
II miejsce w Pucharze Polski Juniorów zdobył Mateusz Chojnacki w kat. - 79 kg który w finale uległ Łukaszowi Wichowskiemu z KS Nadstaw.
III miejsce w kategorii juniorów - 74 kg zajął Patryk Maciejewski , który w półfinale uległ zawodnikowi z Węgrowa.
Sekcje Gdyńską Klubu MAXIMUS poprzez dotację wspiera Miasto Gdynia.