959 (559) 2010-07-02 - 2010-07-08

Siatkarki mistrzyniami

13 czerwca 2010 r. w Centrum Siatkówki Plażowej w Malborku odbyły się mistrzostwa województwa pomorskiego w siatkówce plażowej juniorek. W zawodach wystartowało 26 zespołów, w tym 4 drużyny KATS Alpat Gdynia. Po ponad 10 godzinnych zmaganiach złote medale zdobyły Ewa Kondera i Agnieszka Kalicka. Zawodniczki ALPAT-u w meczu o wejście do półfinału pokonały faworytki turnieju, swoje koleżanki klubowe - Sandrę Wolszon i Małgorzatę Maronę, które ostatecznie zajęły 5 miejsce w mistrzostwach.
O awans do finałów mistrzostw Polski gdyńskie siatkarki rywalizować będą podczas turnieju we Wrześni, w którym zostały rozstawione z numerem R3.
Bardzo dobrze w mistrzostwach województwa pomorskiego zaprezentowały się pozostałe zawodniczki gdyńskiego klubu: