Aktualności

Aktualności

Zawsze aktualne, zawsze pod ręką, zawsze o Gdyni. W aktualnościach znajdziesz wszystkie bieżące informacje, o tym co dzieje się w naszym mieście. Dla ułatwienia wszystkie treści podzielone są tematycznie. O najważniejszych, jeśli chcesz, będziesz powiadamiany. Każdą informacją możesz natychmiast podzielić się w mediach społecznościowych.

Kalendarz wydarzeń

Kalendarz Wydarzeń

Jeśli lubisz spędzać wolny czas w Gdyni koniecznie odwiedź nasz bogaty kalendarz wydarzeń. Dzięki dodatkowym ustawieniom bez problemu odnajdziesz ciekawe atrakcje dla siebie i rodziny. Za sprawą mapy bez problemu trafisz do celu. Funkcja ulubione pozwoli Ci przechowywać wybrane wydarzenia.

Komunikaty

Komunikaty

Ostrzeżenia meteorologiczne, zmiany w organizacji ruchu, awarie czy poważny wypadek? Te informacje znajdziesz w dziale komunikaty. Jeśli chcesz na bieżąco je śledzić, wystarczy w ustawieniach włączyć powiadomienia.

Rezerwacja wizyt

Rezerwacja wizyt

Masz sprawę w urzędzie? Skorzystaj z modułu rezerwacji on-line, gdzie szybko i wygodnie ustalisz termin, który Ci odpowiada. Aby zarezerwować wizytę, należy wybrać odpowiednią grupę spraw (rejestracja pojazdów, prawa jazdy, dowodów osobisty, ewidencja ludności oraz urzędu stanu cywilnego), dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu formularza, a następnie wybraniu przycisku „Rezerwuj” na adres e-mail podany w formularzu zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji wizyty.

Pogoda

Pogoda

Z nami nie zaskoczy Cię deszcz. Pogoda posiada bardzo rozbudowane dane obejmujące, temperaturę powietrza i prędkość wiatru wilgotność, prawdopodobieństwo wystąpienia opadów, ciśnienie czy indeks UV. Dzięki naszej aplikacji możesz poznać stan jakości powietrza w Gdyni. Możesz sprawdzić ogólny stan powietrza oraz jakość powietrza w wybranej dzielnicy wraz z zaleceniami dla trzech grup (dzieci, osób uprawiających sport oraz pozostałych).

E-dziennik

E-dziennik

Twoje dziecko uczęszcza do szkoły w Gdyni? Teraz dzięki aplikacji możesz w każdej chwili sprawdzić jego postępy w nauce. Sprawdź oceny, plan zajęć czy zadane prace domowe. Bądź na bieżąco dzięki ogłoszeniom dotyczącym funkcjonowania szkoły.

Karta Mieszkańca

Karta Mieszkańca

Całe miasto na jedną kartę. Teraz także w aplikacji. Sprawdzaj swoje zniżki, przejrzyj listę partnerów i znajdź drogę do nich dzięki mapie. Korzystając ze zniżek już nie musisz okazywać plastikowej karty. Wystarczy zalogować się w naszej aplikacji i okazać wygenerowany automatycznie QR kod.

Przedszkole

Przedszkole

Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza do gdyńskiego przedszkola to dzięki temu modułowi możesz zarządzać jego nieobecnościami (zgłosić nieobecność w przedszkolu lub sprawdzić dni w których dziecko nie było w przedszkolu) oraz upoważnić osoby do odbioru dziecka.

Asystent

Asystent

Widzisz jakąś usterkę w mieście np. nielegalne wysypisko, baner reklamowy ograniczający widoczność czy powalone drzewo? Zainstaluj aplikację gdynia.pl i przy pomocy funkcji Asystenta w kilku prostych krokach prześlij zgłoszenie. To łatwy i szybki sposób kontaktu. Dzięki powiadomieniom możesz na bieżąco śledzić postęp, sprawdzając status zgłoszenia. Wszystkie sprawy możesz obejrzeć na interaktywnej mapie zgłoszeń.

Cyfrowy asystent mieszkańca

Cyfrowy Asystent Mieszkańca

Pobierz bezpłatną aplikację i zmień swoją okolicę.

Twój osobisty Asystent, który ułatwić Ci kontakt ze służbami miejskimi w Gdyni. Zaloguj się do aplikacji i w kilku prostych krokach prześlij zgłoszenie dotyczące nieprawidłowości w funkcjonowaniu elementów infrastruktury i przestrzeni publicznej Miasta Gdyni. My się nim zajmiemy. Dzięki powiadomieniom będziesz mógł śledzić postęp w swojej sprawie.

Zobacz jak dodać ogłoszenie
Wybierz kategorię

1 Wybierz kategorię

Z dostępnej listy wybierz właściwą kategorię i rodzaj zgłoszenia.

Wskaż miejsce

2 Wskaż miejsce

Wskaż miejsce przy pomocy pinezki na ekranie mapy. Możesz również wpisać adres lub użyć przycisku moja lokalizacja.

Zrób zdjęcie

3 Zrób zdjęcie

Włącz aparat w telefonie i wykonaj zdjęcie na miejscu zgłoszenia lub dodaj zdjęcie z pamięci telefonu wykonane wcześniej.

Wyślij

4 Wyślij

Dodaj opis i wyślij zgłoszenie. Trafi ono do właściwych merytorycznie służb i po weryfikacji zostanie opublikowane na liście i mapie zgłoszeń.

Pobierz bezpłatną aplikację i zmień swoją okolicę.

ikona aplikacji App Store ikona aplikacji Google Play

JEDEN NUMER 58 626 26 26

To miejski serwis kontaktowy prowadzony przez Gdyńskie Centrum Kontaktu. Gdzie pod jednym numerem można uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące spraw miejskich. To łatwy i szybki sposób kontaktu. Wybierz numer – 58 626 26 26 i uzyskaj potrzebną informację.

Podgląd aplikacji

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play