Aktualności

Aktualności

Zawsze aktualne, zawsze pod ręką, zawsze o Gdyni. W tym dziale znajdziesz wszystkie bieżące informacje, o tym co dzieje się w naszym mieście. O najważniejszych, jeśli chcesz, będziesz powiadamiany. Każdą informacją możesz natychmiast podzielić się na Facebooku lub Twitterze.

Kalendarz wydarzeń

Kalendarz Wydarzeń

Jeśli lubisz spędzać wolny czas w Gdyni koniecznie odwiedź nasz bogaty kalendarz wydarzeń. Dzięki dodatkowym ustawieniom bez problemu odnajdziesz ciekawe atrakcje dla siebie i rodziny. Idziesz Świętojańską - dostaniesz powiadomienia o wydarzeniach w pobliżu. Mieszkasz w dzielnicy - będziesz informowany o imprezach np. w bibliotece. Możesz również otrzymywać powiadomienia z najbliższej okolicy. Sam ustalisz zasięg - od 100 metrów do 2 kilometrów. Powiadomienia będą przychodzić, nawet gdy aplikacja będzie działać w tle, a GPS będzie wyłączony.

Komunikaty

Komunikaty

Ostrzeżenia meteorologiczne, zmiany w organizacji ruchu, awarie czy poważny wypadek? Te informacje znajdziesz w dziale komunikaty. Jeśli chcesz na bieżąco je śledzić, wystarczy w ustawieniach włączyć powiadomienia.

Cyfrowy asystent mieszkańca

Cyfrowy Asystent Mieszkańca

Pobierz bezpłatną aplikację i zmień swoją okolicę.

To nowa funkcjonalność w aplikacji gdynia.pl. Ma ułatwić mieszkańcom kontakt ze służbami miejskimi Gdyni. Po utworzeniu konta w aplikacji możesz w kilku prostych krokach przesłać zgłoszenie dotyczące nieprawidłowości funkcjonowania elementów infrastruktury i przestrzeni publicznej Miasta Gdyni. Dzięki powiadomieniom będziesz mógł śledzić postęp w swojej sprawie.

Wybierz kategorię

1 Wybierz kategorię

Z dostępnej listy wybierz właściwą kategorię i rodzaj zgłoszenia.

Wskaż miejsce

2 Wskaż miejsce

Wskaż miejsce przy pomocy pinezki na ekranie mapy. Możesz również wpisać adres lub użyć przycisku moja lokalizacja.

Zrób zdjęcie

3 Zrób zdjęcie

Włącz aparat w telefonie i wykonaj zdjęcie na miejscu zgłoszenia lub dodaj zdjęcie z pamięci telefonu wykonane wcześniej.

Wyślij

4 Wyślij

Dodaj opis i wyślij zgłoszenie. Trafi ono do właściwych merytorycznie służb i po weryfikacji zostanie opublikowane na liście i mapie zgłoszeń.

Pobierz bezpłatną aplikację i zmień swoją okolicę.

ikona aplikacji App Store ikona aplikacji Google Play

JEDEN NUMER 58 626 26 26

To miejski serwis kontaktowy prowadzony przez Gdyńskie Centrum Kontaktu. Gdzie pod jednym numerem można uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące spraw miejskich. To łatwy i szybki sposób kontaktu. Wybierz numer – 58 626 26 26 i uzyskaj potrzebną informację.

Podgląd aplikacji

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play

Pobierz Teraz !

ikona aplikacji App Store

ikona aplikacji Google Play