Informacja o wynikach naboru na stanowisko: od podinspektora do inspektora w Dziale Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości – Sekcja Konferencji

Gdynia, dnia 26.07.2018r.
 
Informacja o wynikach naboru na stanowisko: 

od podinspektora do inspektora w Dziale Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości – Sekcja Konferencji
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, informuje o zakończeniu naboru na stanowisko od podinspektora do  inspektora w Dziale Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości – Sekcja Konferencji.
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrano:

Pana Dariusza Urbańskiego, zam. w Gdańsku.
                                                                                                               

Wybrany kandydat posiada wykształcenie średnie i kilkuletni staż pracy, w tym w obszarze zadań  określonych w zakresie obowiązków, wskazanych w naborze.

Pan Dariusz Urbański wykazał się znajomością tematyki związanej z systemami i urządzeniami audio/video. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w sposób interesujący przedstawił swoje umiejętności i doświadczenie.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat sprawiał wrażenie osoby, która ma w pełni zgodne z naszym, wyobrażenie na temat specyfiki i charakteru pracy na tym stanowisku również w aspekcie pracy zespołowej, przy jednoczesnym dużym poziomie samodzielności.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje osobowe kandydata w pełni odpowiadają zadaniom przypisanym stanowisku, będącym przedmiotem naboru.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Anna Borkowska
Wprowadził informację: Dorota Krause-Leyk
Ostatnio zmodyfikował: Dorota Krause
Data wytworzenia informacji: 26.07.2018
Data udostępnienia informacji: 27.07.2018
Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018
Data aktualizacji Czynność Osoba
27.07.2018 11:19 Aktualizacja treści Dorota Krause