Informacja o wynikach naboru na stanowisko: od podinspektora do inspektora w Dziale Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości – Sekcja Konferencji

Gdynia, 13.09.20418r.
 
Informacja o wynikach naboru na stanowisko: 

od podinspektora do inspektora w Dziale Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości – Sekcja Konferencji
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, informuje o zakończeniu naboru na stanowisko od podinspektora do  inspektora w Dziale Centrum Kreatywnej Przedsiębiorczości – Sekcja Konferencji.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrano:

Pana Marcina Paszko, zam. w Gdańsku

Wybrany kandydat posiada wykształcenie średnie. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje m.in.  obsługę imprez masowych, co jest istotne z punktu widzenia zadań realizowanych przez Sekcję Konferencji.

Pan Marcin Paszko wykazał się znajomością tematyki związanej z systemami i urządzeniami audio/video. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w sposób interesujący przedstawił swoje umiejętności i doświadczenie.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat sprawiał wrażenie osoby, która ma w pełni zgodne z naszym, wyobrażenie na temat specyfiki i charakteru pracy na tym stanowisku również w aspekcie pracy zespołowej, przy jednoczesnym dużym poziomie samodzielności.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Anna Borkowska
Wprowadził informację: Hanna Hojnacka
Data wytworzenia informacji: 13.09.2018
Data udostępnienia informacji: 13.09.2018