Informacja o wynikach naboru na stanowisko: od referenta do inspektora w Dziale Administracji

Gdynia, dnia 9 sierpnia 2018r.

Informacja o wynikach naboru na stanowisko:

od referenta do inspektora w Dziale Administracji

 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia informuje o zakończeniu naboru na stanowisko:  od referenta do inspektora w Dziale Administracji.
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrano:

Pana Sławomira Skawskiego zam. Gdynia
 
Pan Sławomir Skawski spełnia wszystkie wymagania stawiane na oferowanym stanowisku. Wybrany kandydat posiada wykształcenie wyższe o profilu technicznym i kilkunastoletni staż pracy, w obszarze zadań  określonych w zakresie obowiązków, wskazanych w naborze. 
Pan Sławomir wykazał się znajomością tematyki związanej z systemami i urządzeniami zainstalowanymi w obiektach PPNT. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w sposób interesujący przedstawił swoje umiejętności i doświadczenie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat sprawiał wrażenie osoby, która ma w pełni zgodne z naszym, wyobrażenie na temat specyfiki i charakteru pracy na tym stanowisku również w aspekcie pracy zespołowej, przy jednoczesnym dużym poziomie samodzielności.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Anna Borkowska
Wprowadził informację: Hanna Hojnacka
Ostatnio zmodyfikował: Hanna Hojnacka
Data wytworzenia informacji: 09.08.2018
Data udostępnienia informacji: 09.08.2018
Ostatnia aktualizacja: 09.08.2018
Data aktualizacji Czynność Osoba
09.08.2018 15:11 Aktualizacja treści Hanna Hojnacka