Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Gdynia, dnia 27.03.2019r.
 
Informacja o wynikach naboru na stanowisko:
 
Specjalista ds. Kadr i Płac
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, informuje o zakończeniu naboru na stanowisko    Specjalista ds. Kadr i Płac
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia informuje, że w wyniku zakończenia procedury   naboru na ww. stanowisko wybrano:

Panią Agatę Szafałowicz, zam. w Gdyni

Wybrana kandydatka posiada wykształcenie wyższe i kilkuletni staż pracy, w tym w obszarze   zadań  określonych w zakresie obowiązków, wskazanych w naborze. Pani Agata Szafałowicz  wykazała  się znajomością zagadnień kadrowo-płacowych. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej,  w sposób interesujący przedstawiła swoje umiejętności i doświadczenie.  Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka sprawiała wrażenie osoby, która ma w pełni   zgodne  z naszym, wyobrażenie na temat specyfiki i charakteru pracy na tym stanowisku również  w aspekcie pracy zespołowej, przy jednoczesnym dużym poziomie samodzielności. Sprawiła  wrażenie osoby sumiennej i skrupulatnej. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje osobowe kandydatki w pełni odpowiadają zadaniom przypisanym stanowisku, będącym   przedmiotem naboru.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Anna Borkowska
Wprowadził informację: Hanna Hojnacka
Ostatnio zmodyfikował: Hanna Hojnacka
Data wytworzenia informacji: 27.03.2019
Data udostępnienia informacji: 27.03.2019
Ostatnia aktualizacja: 27.03.2019
Data aktualizacji Czynność Osoba
27.03.2019 15:24 Aktualizacja treści Hanna Hojnacka