Wynik naboru na stanowisko specjalisty ds. uczniów i księgowości w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2

Wynik naboru na stanowisko specjalisty ds. uczniów i księgowości w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 Gdynia, ul. Płk. Dąbka 207.

W wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana Pani:


Sylwia Krauze, zamieszkała w Gdyni
 
Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Na etapie formalnej weryfikacji dokumentów aplikacyjnych wybrana kandydatka spełniła wymagania niezbędne określone w ogłoszeniu o naborze. Pani Sylwia Krauze jest absolwentką Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami i Szkoły Administracyjno – Ekonomicznej w Gdyni o specjalności administracji samorządowej. Posiada doświadczenie zawodowe związane z realizacją zadań dotyczących pracy sekretariatu uczniowskiego i obsługi księgowo – biurowej firm. Pracowała na stanowisku specjalisty ds. uczniów w jednostce budżetowej i w zakresie obsługi księgowo – biurowej firm.
Pani Sylwia Krauze wykazała się najlepszą wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym związanym ze stanowiskiem. Na zadane pytania  kandydatka udzieliła wyczerpujących odpowiedzi, co rokuje na prawidłowe wykonywanie obowiązków na stanowisku specjalisty ds. uczniów i księgowości.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Krystyna Stadnicka
Wprowadził informację: Arkadiusz Gużyński
Data wytworzenia informacji: 25.07.2019
Data udostępnienia informacji: 25.07.2019