Wyniki naboru: od inspektora do specjalisty

Gdynia, 06.06.2019
 
Informacja o wynikach naboru na stanowisko: 
od inspektora do specjalisty w Bio Laboratorium PPNT Gdynia
 
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, informuje o zakończeniu naboru na stanowisko od inspektora do specjalisty w Bio Laboratorium PPNT Gdynia.
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrano:

Panią Klaudię Pinkasiewicz, zam. w Gdańsku

Wybrana kandydatka posiada wykształcenie wyższe i kilkuletni staż pracy w laboratorium. W znacznym stopniu opanowała techniki laboratoryjne stosowane w  biologii molekularnej, mikrobiologii oraz hodowli roślin in vitro.  W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w sposób interesujący przedstawiła swoje umiejętności i doświadczenie, wykazując się jednocześnie swobodą wypowiedzi i łatwością nawiązywania kontaktów.
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka sprawiała wrażenie osoby, która ma w pełni zgodne z naszym wyobrażenie na temat specyfiki i charakteru pracy na tym stanowisku również w aspekcie pracy zespołowej.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz predyspozycje osobowe kandydatki w pełni odpowiadają zadaniom przypisanym stanowisku, będącym przedmiotem naboru.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Anna Borkowska
Wprowadził informację: Dorota Krause-Leyk
Ostatnio zmodyfikował: Dorota Krause-Leyk
Data wytworzenia informacji: 07.06.2019
Data udostępnienia informacji: 07.06.2019
Ostatnia aktualizacja: 07.06.2019
Data aktualizacji Czynność Osoba
07.06.2019 15:47 Aktualizacja treści Dorota Krause-Leyk