Wyniki naboru na 2 stanowiska pracy: od podinspektora do specjalisty w Przystaniach Laboratorium Innowacji Społecznych:

Wyniki naboru na 2 stanowiska pracy: od podinspektora do specjalisty w Przystaniach Laboratorium Innowacji Społecznych:
 
 
Pani Małgorzata Zaworska z Gdyni wygrała nabór na stanowisko specjalisty w  Przystani Chylońska 237.
Kandydatka posiada 4 lata doświadczenia zawodowego w Europejskim Centrum Solidarności oraz odbyła 4 – ro miesięczny staż w Laboratorium Innowacji Społecznych - Przystani Lipowa. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Gdańskim oraz szereg szkoleń, m.in. w obszarze: Miejski Service Design#7, Warsztat rozumienia miasta. Kandydatka angażuje się w działania społeczne.
Pani Małgorzata Zaworska posiada doświadczenie oraz umiejętności w pracy z ludźmi,
w prowadzeniu zajęć animacyjnych oraz w moderowaniu spotkań. Jest osobą dobrze zorganizowaną, analityczną, komunikatywną, otwartą i empatyczną. Biegle posługuje się znajomością języka angielskiego.
           
Pan Jacek Rezner z Gdańska wygrał nabór na stanowisko specjalisty w  Przystani ZOH

            Kandydat posiada doświadczenie w pracy w jednostce kultury, tj. w Stacji Orunia GAK  na stanowisku ds. obsługi organizacji imprez oraz obsługi technicznej, posiada doświadczenie przy obsłudze koncertów. Ukończył Wydział Historyczny na Uniwersytecie Gdańskim.
            Pan Jacek Rezner posiada doświadczenie oraz umiejętności w zakresie bezpośredniej pracy z ludźmi, w prowadzeniu działań animacyjnych. Jest osobą  kreatywną, analityczną, potrafiącą angażować się i identyfikować z realizowanymi zadaniami.  Wykazał się dobrą znajomością Gminnego Programu  Rewitalizacji Miasta Gdyni, biegle posługuje się językiem angielskim.
 
 
 
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Aleksandra Markowska
Wprowadził informację: Ewa Gozdalik
Data wytworzenia informacji: 06.02.2019
Data udostępnienia informacji: 06.02.2019