Składy osobowe stałych komisji Rady Miasta

Komisja Gospodarki Komunalnej:
1) Ireneusz Bekisz
2) Andrzej Bień
3) Paweł Brutel
4) Bogdan Krzyżankowski
5) Marek Stępa - przewodniczący
6) Paweł Stolarczyk
7) Jakub Ubych

Komisja Kultury:
1) Marcin Bełbot
2) Danuta Białooka-Kostenecka
3) Krzysztof Chachulski
4) Ewa Krym
5) Maja Wagner - przewodnicząca
6) Marcin Wołek
7) Joanna Zielińska

Komisja Oświaty:
1) Jarosław Kłodziński
2) Ewa Krym - przewodnicząca
3) Anna Myszka
4) Dorota Płotka
5) Ireneusz Trojanowicz

Komisja Planowania Przestrzennego i Strategii:
1) Marcin Bełbot
2) Andrzej Bień
3) Marika Domozych - przewodnicząca
4) Paweł Stolarczyk
5) Tadeusz Szemiot
6) Jakub Ubych
7) Marcin Wołek

Komisja Rewizyjna:
1) Paweł Brutel
2) Sebastian Jędrzejewski - przewodniczący
3) Dorota Płotka
4) Marek Stępa
5) Tadeusz Szemiot

Komisja Rodziny, Pomocy Społecznej i Zdrowia: 
1) Danuta Białooka-Kostenecka
2) Paweł Brutel - przewodniczący
3) Marika Domozych
4) Lechosław Dzierżak
5) Bogdan Krzyżankowski
6) Mariola Śrubarczyk-Cichowska
7) Maja Wagner

Komisja Samorządności Lokalnej i Bezpieczeństwa:
1) Stanisław Borski - przewodniczący
2) Krzysztof Chachulski
3) Marek Dudziński
4) Lechosław Dzierżak
5) Sebastian Jędrzejewski
6) Marek Stępa
7) Ireneusz Trojanowicz

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
1) Krzysztof Chachulski
2) Lechosław Dzierżak
3) Ewa Krym
4) Dorota Płotka
5) Jakub Ubych - przewodniczący

Komisja Sportu:
1) Ireneusz Bekisz
2) Stanisław Borski
3) Marek Dudziński
4) Sebastian Jędrzejewski
5) Jarosław Kłodziński - przewodniczący
6) Anna Myszka
7) Mariola Śrubarczyk-Cichowska
8) Joanna Zielińska

Komisja Budżetowa:
1) Joanna Zielińska – przewodnicząca Rady Miasta
2) Andrzej Bień – wiceprzewodniczący Rady Miasta
3) Stanisław Borski – wiceprzewodniczący Rady Miasta i przewodniczący Komisji Samorządności Lokalnej
i Bezpieczeństwa
4) Marcin Wołek – wiceprzewodniczący Rady Miasta
5) Marek Stępa – przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej
6) Jarosław Kłodziński - przewodniczący Komisji Sportu
7) Maja Wagner - przewodnicząca Komisji Kultury
8) Ewa Krym - przewodnicząca Komisji Oświaty
9) Marika Domozych - przewodnicząca Komisji Planowania Przestrzennego i Strategii
10) Paweł Brutel - przewodniczący Komisji Rodziny, Pomocy Społecznej i Zdrowia
11) Jakub Ubych - przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
12) Sebastian Jędrzejewski - przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Magdalena Anuszek
Wprowadził informację: Michał Kowalski
Ostatnio zmodyfikował: Katarzyna Manikowska
Data wytworzenia informacji: 02.12.2014
Data udostępnienia informacji: 11.12.2018
Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018
Data aktualizacji Czynność Osoba
11.12.2018 12:00 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
11.12.2018 11:49 Dodanie informacji Katarzyna Manikowska
11.12.2018 08:21 Korekta Michał Kowalski
20.10.2017 12:29 Korekta Michał Kowalski
20.10.2017 12:28 Korekta Michał Kowalski
20.10.2017 12:16 Korekta Michał Kowalski
20.10.2017 12:13 Korekta Michał Kowalski
20.10.2017 12:09 Korekta Michał Kowalski
20.10.2017 12:07 Korekta Michał Kowalski
20.10.2017 09:50 Aktualizacja treści Jan Kowalski
20.10.2017 09:50 Zmiana podstawy prawnej Jan Kowalski
20.10.2017 09:49 Aktualizacja treści Jan Kowalski
20.10.2017 09:49 Aktualizacja treści Jan Kowalski
20.10.2017 09:32 Aktualizacja treści Jan Kowalski
20.10.2017 09:32 Aktualizacja treści Jan Kowalski