Konkurs "Pokonaj Smoga" edycja II - wyniki

 

Uroczysta Gala Konkursu wraz z wręczeniem nagród dla uczestników konkursu odbyła się w dniu 11 kwietnia 2016 r. w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym Budynek Nr 3 sala audytoryjna C.

Uroczystą Galę zainaugurowali: Wiceprezydent Miasta Bartosz Bartoszewicz, Prezes OPEC Sp z o.o. Janusz Różalski, Rzecznik Prasowy EDF Katarzyna Dudzin oraz Wicedyrektor Centrum Nauki Experyment Natalia Grzywacz-Leszkowska. Na Gali obecni byli przedstawiciele WFOŚiGW w Gdańsku.

Dopiero w tym dniu zostały ogłoszone wyniki oraz wręczone atrakcyjne nagrody ufundowane przez EDF Oddziały Wybrzeże, OPEC Sp z o.o. oraz Centrum Nauki Experyment. Nagrody stanowiły: zabawki edukacyjne, ksiązki, gadżety a także rodzinne bilety wstępu do Centrum Nauki Experyment. Ponadto 15 szkołom, których uczniowie zdobyli najwyższe wyniki przekazano nagrody w postaci planszy edukacyjnych, edu-roomów, oraz gier planszowych. Uroczystą Galę Konkursu zakończył pokaz edukatorów Centrum Nauki Experyment.



Wyniki konkursu

 

Klasy III

 

1 miejsce - Maja Urmańska, Szkoła Podstawowa 40

2 miejsce - Mateusz Mazur, Szkoła Podstawowa 31 (ZS 9)

3 miejsce - Julia Szewczuk, Szkoła Podstawowa 13

 

Wyróżnienia:

Weronika Bienia - Szkoła Podstawowa 12 (ZS 7)

Martyna Freda - Szkoła Podstawowa 12 (ZS 7)

Malwina Gwiazda - Szkoła Podstawowa 42 (ZS 10)

Wiktor Mrozek - Szkoła Podstawowa 42 (ZS 10)

Urszula Fengler - Szkoła Podstawowa 21

Mateusz Pawłowski - Szkoła Podstawowa 21

Mateusz Jodłowski - Szkoła Podstawowa 48 (ZS 15)

Małgorzata Kaliszewska - Szkoła Podstawowa 11 (ZS 6)

Urszula Minkiewicz - Szkoła Podstawowa 11 (ZS 6)

Tymon Siurnicki - Szkoła Podstawowa 29

Maja Traczyk - Szkoła Podstawowa 13

Maciej Potrykus - Szkoła Podstawowa 40

Izabela Szczepaniak - Szkoła Podstawowa 20

Franciszek Gruźlewski - Szkoła Podstawowa 20

Aleksandra Gronczewska - Szkoła Podstawowa 10

 

 

 

Klasy IV

 

1 miejsce - Maciej Pellowski, Szkoła Podstawowa 48 (ZS 15)

2 miejsce - Mikołaj Łapiński, Szkoła Podstawowa 48 (ZS 15)

3 miejsce - Kacper Karpiusz, Szkoła Podstawowa 44 (ZS 12)

 

Wyróżnienia:

Klaudia Chodowska - Szkoła Podstawowa 33

Hanna Bednarczyk - Szkoła Podstawowa 47 (ZS 14)

Zuzanna Pabich - Szkoła Podstawowa 17

Krystyna Orzechowska - Szkoła Podstawowa 39

Krzysztof Pączek - Szkoła Podstawowa 16

Maria Bączkowska - Szkoła Podstawowa 26

Michał Morzuch - Szkoła Podstawowa 43 (ZS 11)

Szymon Teska - Szkoła Podstawowa 43 (ZS 11)

Andrzej Alabrudziński - Szkoła Podstawowa 11 (ZS 6)

Martyna Wydra - Szkoła Podstawowa 11 (ZS 6)

Maria Dylewicz - Szkoła Podstawowa 13

Tomasz Konys - Szkoła Podstawowa 31 (ZS 9)

Szymon Sass - Szkoła Podstawowa 31 (ZS 9)

Maja Musioł - Szkoła Podstawowa 40

Zuzanna Piwnik - Szkoła Podstawowa 20

 

 

 

 

Klasy V

 

1 miejsce - Hanna Włodarska, Szkoła Podstawowa 47 (ZS 14)

2 miejsce - Michał Surażyński, Szkoła Podstawowa 48 (ZS 15)

3 miejsce - Oliwia Binku, Szkoła Podstawowa 48 (ZS 15)

 

Wyróżnienia:

Joanna Walentynowicz - Szkoła Podstawowa 12 (ZS 7)

Kacper Pawlak - Szkoła Podstawowa 33

Natalia Ćwikła - Szkoła Podstawowa 33

Kasper Skrzypczyk - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14

Kacper Obiegły - Szkoła Podstawowa 47 (ZS 14)

Agnieszka Surawska - Szkoła Podstawowa 46 (ZS 13)

Mateusz Ilczuk - Szkoła Podstawowa 46 (ZS 13)

Olga Chojnacka - Szkoła Podstawowa 42 (ZS 10)

Marta Miąskowska - Szkoła Podstawowa 42 (ZS 10)

Aleksandra Czartowska - Szkoła Podstawowa 21

Mikołaj Dembowski - Szkoła Podstawowa 29

Kuba Gajewski - Szkoła Podstawowa 31 (ZS 9)

Zuzanna Bigott - Szkoła Podstawowa 44 (ZS 12)

Aleksandra Smyl - Szkoła Podstawowa 40

Daria Garnys - Szkoła Podstawowa 20

 

 

 

 

Klasy VI

 

1 miejsce - Mateusz Kaszubowski, Szkoła Podstawowa 40

2 miejsce - Ada Kołodziejczak, Szkoła Podstawowa 46 (ZS 13)

3 miejsce - Michał Donarski, Szkoła Podstawowa 43 (ZS 11)

 

Wyróżnienia:

Amelia Choszcz - Szkoła Podstawowa 12 (ZS 7)

Martyna Witkowicz - Szkoła Podstawowa 12 (ZS 7)

Martyna Wojciechowska - Szkoła Podstawowa 33

Urszula Zaborska - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14

Szymon Rynkowski - Szkoła Podstawowa 17

Norbert Rój - Szkoła Podstawowa 42 (ZS 10)

Kajetan Gwiazda - Szkoła Podstawowa 42 (ZS 10)

Aleksander Bakuła - Szkoła Podstawowa 21

Jakub Rutkowski - Szkoła Podstawowa 48 (ZS 15)

Jagoda Błażejewicz - Szkoła Podstawowa 31 (ZS 9)

Nina Dikti - Szkoła Podstawowa 44 (ZS 12)

Kamil Wieczorek - Szkoła Podstawowa 40

Paula Wołkowska - Szkoła Podstawowa 20

Maciej Bober - Szkoła Podstawowa 20

Adrian Ławicki - Szkoła Podstawowa 10

 

Wyróżnione Szkoły Podstawowe - za wysokie osiągnięcia uczniów:

 

Szkoła Podstawowa 11 (ZS 6)

Szkoła Podstawowa 12 (ZS 7)

Szkoła Podstawowa 13

Szkoła Podstawowa 17

Szkoła Podstawowa 20

Szkoła Podstawowa 21

Szkoła Podstawowa 31 (ZS 9)

Szkoła Podstawowa 33

Szkoła Podstawowa 40

Szkoła Podstawowa 42 (ZS 10)

Szkoła Podstawowa 43 (ZS 11)

Szkoła Podstawowa 44 (ZS 12)

Szkoła Podstawowa 46 (ZS 13)

Szkoła Podstawowa 47 (ZS 14)

Szkoła Podstawowa 48 (ZS 15)


Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Hanna Górecka-Banasik
Wprowadził informację: Paweł _Klawiter-Piwowarski
Ostatnio zmodyfikował: Alicja Szczepańska
Data wytworzenia informacji: 11.04.2016
Data udostępnienia informacji: 12.04.2016
Ostatnia aktualizacja: 12.04.2016
Data aktualizacji Czynność Osoba
12.04.2016 14:01 Korekta Alicja Szczepańska
12.04.2016 12:12 Korekta Paweł Klawiter-Piwowarski
12.04.2016 12:11 Korekta Paweł Klawiter-Piwowarski
12.04.2016 12:09 Dodanie informacji Paweł Klawiter-Piwowarski