Miejska Biblioteka Publiczna

Osoba kierująca jednostką: Dyrektor Natalia Gromow
Zastępcy:
Adres: ul. Świętojańska 141-143
81-401 Gdynia
Nr telefonu: 58 622-73-55 Sekretariat
Nr faxu: 58 622-64-17
E-mail: sekretariat@bibliotekagdynia.pl
Strona www: http://bibliotekagdynia.pl/
NIP: NIP: 586-13-95-847
REGON: 000282168
Redakcja: Maria Ćwik m.cwik@bibliotekagdynia.pl
  Radosław Dopita r.dopita@bibliotekagdynia.pl
  Ewa Janicka e.janicka@bibliotekagdynia.pl

Dział opracowania i gromadzenia zbiorów

ul. Partyzantów 39/IV
81-423 Gdynia
tel. 58 622-44-10
Alicja Binkowska – kierownik
mail: gromadzenie@bibliotekagdynia.pl

Dział współpracy i promocji literatury

ul. Partyzantów 39/IV
81-423 Gdynia
tel. 58 622-44-31
Katarzyna Kulesza – kierownik
mail: k.kulesza@bibliotekagdynia.pl

Dział informatyzacji

ul. Biskupa Dominika 17
81-402 Gdynia
tel. 58 622-47-44
Radosław Dopita – kierownik
mail: r.dopita@bibliotekagdynia.pl

Dział komunikacji zewnętrznej

ul. Świętojańska 141
81-101 Gdynia
tel. 58 667-98-27
Alicja Gajewska – kierownik
tel. 519 463 490
mail: z.gajewska@bibliotekagdynia.pl

Bibliotekarz systemowy

ul. Partyzantów 39/IV
81-423 Gdynia
Aleksandra Ordowska

tel. 58 620-15-24
mail: a.ordowska@bibliotekagdynia.pl

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Natalia Gromow
Wprowadził informację: Anna Wołosiak Tomaszewska
Ostatnio zmodyfikował: Ewa Janicka
Data wytworzenia informacji: 14.12.2017
Data udostępnienia informacji: 14.12.2017
Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018
Data aktualizacji Czynność Osoba
08.11.2018 10:52 Aktualizacja treści Ewa Janicka
08.11.2018 10:51 Aktualizacja treści Ewa Janicka
05.09.2018 14:02 Aktualizacja treści Ewa Janicka
05.09.2018 13:22 Aktualizacja treści Ewa Janicka
26.07.2018 10:23 Aktualizacja treści Maria Ćwik
26.07.2018 10:22 Aktualizacja treści Maria Ćwik
14.12.2017 12:40 dodanie aliasu Michał Kowalski