Rozstrzygnięcie konkursu na sportowe szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizację imprez sportowych.

Prezydent Miasta Gdyni
 
informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w Gdyni” w 2018 roku ogłoszonego na mocy Zarządzenia Nr 7802/18/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 24 kwietnia 2018 roku
 
 Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 94,60 pkt;
2. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 91,60 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 95,20 pkt;
2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 84,20 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 76,0 pkt;
4. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia - 53,0 pkt;
5. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 41,6 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 95,0 pkt;
2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 84,80 pkt;
3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 82,0 pkt;
4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks – 53,60 pkt
5. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 42,0 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 94,40 pkt;
2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 86,20 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 95,60 pkt;
2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 89,80 pkt;
3. Arka Gdynia  Sportowa Spółka Akcyjna – 88,40 pkt;
4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 82,20 pkt;
5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 68,40 pkt;
6. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa – 57,40 pkt;
7. Fundacja Sztorm – 49,20 pkt;
8. Ognisko TKKF Checz – 47,20 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 43,60 pkt;
10. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa  – 41,80 pkt;
11. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 40,40 pkt;
12. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 35,20 pkt;
13. Stowarzyszenie Ejsmond Club – 30,80 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 62,40 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
2. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 80,40 pkt;
3. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 79,80 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 38,40 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:
1. Klub Sportowy Delfin – 95,40 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 80,80 pkt;
3. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 56,40 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1. Rugby Club Arka Gdynia – 89,60 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1. Klub Sportowy Bombardier – 89,80 pkt;
2. Klub Sportowy Maximus – 73,20 pkt;
3. Klub Sportowy Sako – 62,60 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 94,0 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
1. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 62,40 pkt;
2. Klub Karate Tradycyjnego – 59,60 pkt;
3. Gdyński Klub Kyokushin - kan Karate-do – 48,80 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego:
1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 71,80 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa:
1. Yacht Klub Polski Gdynia – 95,60 pkt;
2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 89,0 pkt;
3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 69,40 pkt;
4. Yacht Klub Stal Gdynia – 54,60 pkt;
5. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica – 48,40 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) – 84,60 pkt;
2. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (bieg na orientację) – 73,60 pkt;
3. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 73,60 pkt;
4. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 73,20 pkt;
5. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 72,80 pkt;
6. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 (pływanie i pływanie w płetwach) – 59,80 pkt;
7. Uczniowski Klub Sportowy Gromik (pływanie w ramach pięcioboju nowoczesnego) – 58,80 pkt;
8. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 57,80 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Active 10 Gdynia – 49,40 pkt
10.Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) – 49,20 pkt;
11.Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 41,80 pkt;
 
Organizacja w Gdyni imprez sportowych:
1. Klub Sportowy Delfin – VIII Ogólnopolskie zawody pływackie „Gdyńskie Delfinarium” – 93,60 pkt;
2. Yacht Klub Polski Gdynia – Jesienny Puchar Gdyni - Otwarte Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w klasach Optimist, 420, 29er, Laser, Laser Radial, Laser 4.7 – 90,80 pkt;
3. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – Drużynowy Turniej Dzieci w Judo – 84,80 pkt;
4. Klub Sportowy Bombardier – VII Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej – 82,80 pkt;
5. Klub Sportowy Bombardier – VI Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka – 77,20 pkt;
6. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – Regaty Puchar Opti – 75,60 pkt
7. Uczniowski Klub sportowy Cisowa – Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2018 – 65,20 pkt;
8. Wojskowy Klub Sportowy Flota - XXVI Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka – 64,0 pkt;
9. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki - Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej – 57,60 pkt;
10. Yacht Klub Stal Gdynia - Organizacja Regat o Błękitną Gwiazdę Optimista dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w klasie Open Bic – 53,00 pkt;
11. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa –  Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży - Gdyńska Liga Piłkarska – 50,0 pkt;
12. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w średniodystansowym biegu na orientację – 41,40 pkt;
13. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Cykl gdyńskich turniejów szachowych dla dzieci i młodzieży – 38,60 pkt;
14. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa – Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży – Cykl Ogólnopolskich Turniejów Piłkarskich Gdynia Cup – 34,00 pkt.
 
 
Wykaz podmiotów,
którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 8061/18/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 19 czerwca 2018 r.
 
1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat kwota dotacji 31.000 zł.;
2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 6.500 zł.;
3. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 13.000 zł.;
4. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.550 zł.;
5. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 kwota dotacji 43.400 zł.;
6. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 6.500 zł.;
7. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 4.000 zł.;
8. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 30.700 zł.;
9. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 30.000 zł;
10. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: VII Memoriał im. Brunona Bendiga z udziałem ekipy zagranicznej kwota dotacji 6.000 zł.;
11. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: VI Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka kwota dotacji 4.000 zł.;
12. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania kwota dotacji 45.000 zł.;
13. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Gdyńskie Delfinarium” kwota dotacji 8.000 zł.;
14. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu walki - kick-boxingu kwota dotacji 8.000 zł.;
15. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.500 zł.;
16. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży (dziewcząt i chłopców) z terenu Gdyni w zakresie  piłki siatkowej halowej kwota dotacji 13.900 zł.;
17. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu miasta Gdyni w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 78.000 zł.;
18. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.400 zł.;
19. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 5.830 zł.;
20. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 21.200 zł.;
21. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia  na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 20.000 zł.;
22. Stowarzyszenie Ejsmond Club na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 3.000 zł.;
23. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 14.000 zł.;
24. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży – Cykl Ogólnopolskich Turniejów Piłkarskich Gdynia Cup” kwota dotacji 1.000 zł.;
25. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Organizacja w Gdyni imprez sportowych dla dzieci i młodzieży – Gdyńska Liga Piłkarska kwota dotacji 2.000 zł.;
26. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U12 - U16 kwota dotacji 20.000 zł.;
27. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 23.850 zł.;
28. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 90.000 zł.;
29. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 27.000 zł.;
30. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 62.000 zł.;
31. Stowarzyszenie Klub Sportowy Gdynia Sharks na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w wieku do 18 lat kwota dotacji 4.000 zł.;
32. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie judo kwota dotacji 3.000 zł.;
33. Uczniowski Klub Sportowy  „Active 10 Gdynia” na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w sportach cheerleaders kwota dotacji 3.000 zł.;
34. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł.;
35. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 7.000 zł.;
36. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni w średniodystansowym biegu na orientację kwota dotacji 2.000 zł.;
37. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach kwota dotacji 6.300 zł.;
38. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 9.000 zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 7.500 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2018 kwota dotacji 2.400 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 18.000 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Siatkowej kwota dotacji 2.500 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 39.500 zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Drużynowy Turniej Dzieci w Judo kwota dotacji 4.700 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Gromik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 6.300 zł.
46. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 23.850 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica na zadanie: Sportowe szkolenie  żeglarskie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 6.000 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie szachów kwota dotacji 4.965 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 1.000 zł.;
51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 1.000 zł.;
52. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 900 zł.;
53. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 12.600 zł.;
54. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 8.100 zł.;
55. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 2.500 zł.;
56. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 20.000 zł.;
57. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w sportach siłowych–armwrestlingu kwota dotacji 2.006 zł.;
58. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 22.700 zł.;
59. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Regaty Puchar Opti kwota dotacji 3.500 zł.
60. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie judo kwota dotacji 18.000 zł.;
61. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 21.900 zł.;
62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w szachach kwota dotacji 7.000 zł.;
63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie podnoszenia ciężarów kwota dotacji 4.300 zł.;
64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w lekkiej atletyce kwota dotacji 35.000 zł.;
65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Cykl gdyńskich turniejów szachowych dla dzieci i młodzieży kwota dotacji 2.000 zł.;
66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 9.000 zł.;
67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: XXVI Mistrzostwa Pomorza w Judo dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka kwota dotacji 2.500 zł.;
68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie pływania kwota dotacji 3.800 zł.;
69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 3.000 zł.;
70. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 95.000 zł.;
71. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni – Otwarte Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w klasach Optimist, 420, 29er, Laser, Laser Radial, Laser 4.7 kwota dotacji 7.400 zł.;
72. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 10.000 zł.;
73. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w klasie Open Bic kwota dotacji 2.000 zł.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Data wytworzenia informacji: 25.06.2018
Data udostępnienia informacji: 25.06.2018