Rozstrzygnięcie konkursu - Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w 2018 roku.

Prezydent Miasta Gdyni
 
informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w 2018 roku, ogłoszonego na mocy Zarządzenia Nr 7086/17/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 05 grudnia 2017 roku
 
 Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:
 
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:
1.    Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 94,6 pkt;
2.    Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 91,6 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:
1.    Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 95,2 pkt;
2.    Wojskowy Klub Sportowy Flota – 84,2 pkt;
3.    Uczniowski Klub Sportowy Opty – 74,2 pkt;
4.    Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia – 45,2
5.    Uczniowski Klub Sportowy Omega – 39,6 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:
1.    Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 95,0 pkt;
2.    Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 83,2 pkt;
3.    Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 77,0 pkt;
4.    Uczniowski Klub Sportowy Omega – 49,6 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki:
1.    Wojskowy Klub Sportowy Flota – 94,4 pkt;
2.    Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 82,0 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:
1.    Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 94,6 pkt;
2.    Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska – 86,4 pkt;
3.    Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna – 85,4 pkt;
4.    Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 78,6 pkt;
5.    Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 66,8 pkt;
6.    Ognisko TKKF Checz – 58,0 pkt;
7.    Fundacja Sztorm – 53,2 pkt;
8.    Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 44,6 pkt.
9.    Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 40,4 pkt;
10  Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 37,0 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:
1.    Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – 91,0 pkt;
2.    Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 62,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:
1.    Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 80,8 pkt;
2.    Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 77,0 pkt;
3.    Uczniowski Klub Sportowy Omega – 47,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania:
1.    Klub Sportowy Delfin – 95,4 pkt;
2.    Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 76,4 pkt;
3.    Wojskowy Klub Sportowy Flota – 56,4 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:
1.    Rugby Club Arka Gdynia – 88,6 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:
1.    Klub Sportowy Bombardier – 88,8 pkt;
2.    Klub Sportowy Maximus – 70,2 pkt
3.    Klub Sportowy Sako – 58,2 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:
1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 94,0 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuki walki:
1.    Karate Klub Gdynia – 71,4 pkt;
2.    Klub Karate Tradycyjnego – 65,8 pkt;
3.    Pomorski Klub Karate Kyokushin – 52,2 pkt;
4.    Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do – 48,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  tenisa stołowego:
1.    Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 71,8 pkt;
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa:
1.    Yacht Klub Polski Gdynia – 93,6 pkt;
2.    Miejski Klub Żeglarski Arka – 87,0 pkt;
3.    Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 65,8 pkt;
4.    Yacht Klub Stal Gdynia – 51,6 pkt;
5.    Uczniowski Klub  Sportowy Kotwica – 47,8 pkt.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:
1.    Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) – 84,6 pkt;
2.    Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 (bieg na orientację) – 77,0 pkt;
3.    Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 76,6 pkt;
4.    Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 74,6 pkt;
5.    Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 68,4 pkt;
6.    Klub Sportowy Badminton School ( badminton) – 63,2 pkt;
7.    Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 62,4 pkt;
8.    Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica 39 (pływanie i pływanie w płetwach) – 60,0 pkt;
9.    Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) – 49,0 pkt;
10.    Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) – 44,4 pkt;
11.    Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej PSAT (rekreacja: strzelectwo sportowe) – 38,6 pkt;
12.    Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 37,4 pkt
13.    Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) –32,2 pkt;
14.    Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) – 30,8 pkt.
 
Wykaz podmiotów,
którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 7400/18/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 30 stycznia 2018 r.
 
 
1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-19 lat kwota dotacji 33.000 zł.
2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 7.000 zł.;
3. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 1.500 zł.;
4. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 12.000zł.;
5. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.400 zł.;
6. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 kwota dotacji 32.000 zł.;
7. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 48.400 zł.;
8. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 6.000 zł.;
9. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 4.100 zł.;
10.Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 3.500 zł.;
11.Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 28.300 zł.;
12. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie kwota dotacji 3.200zł.;
13. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 21.500 zł.;
14. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 40.000zł.;
15. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu kwota dotacji 5.000 zł.
16. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.000 zł.;
17. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  piłki siatkowej halowej i plażowej kwota dotacji 12.000zł.;
18. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 70.000zł.;
19. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000zł.;
20. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.400 zł.;
21.Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej „PSAT” na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.000 zł.;
22.Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 17.800 zł.;
23.Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia  na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 22.000 zł.
24.Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U12 - U18 kwota dotacji 20.000 zł
25. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.050 zł.;
26. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 94.000 zł.;
27. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 27.600 zł.;
28. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 53.000 zł.;
29. Uczniowski Klub Judo Wataha Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 2.200 zł.;
30. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł.;
31. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 5.000 zł.;
32. Uczniowski Klub Sportowy Błyskawica SP 39 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach kwota dotacji 5.000 zł.;
33. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 500zł.;
34. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 8.000 zł.;
35. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł.;
36. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 10.700 zł.;
37. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 36.000zł.;
38. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł.;
39. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.050 zł.;
40. Uczniowski Klub Sportowy Kotwica na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 4.000 zł.;
41. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów kwota dotacji 3.000 zł.;
42. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 1.700 zł.;
43. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 1.500zł.;
44. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 2.000 zł.;
45. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 9.200zł.;
46. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 8.100 zł.;
47. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej  kwota dotacji 1.000 zł.;
48. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 1.500 zł.;
49. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 16.400 zł.;
50. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych–armwrestlingu kwota dotacji 1.000 zł.;
51. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 15.000 zł.;
52. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 16.500zł.;
53. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 16.600 zł.;
54. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach kwota dotacji 3.000 zł.;
55. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenia ciężarów kwota dotacji 2.500 zł.;
56. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 32.129 zł.;
57. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 5.500 zł.;
58. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 2.400zł.;
59. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 82.000zł.;
60. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 7.400 zł.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Data wytworzenia informacji: 01.02.2018
Data udostępnienia informacji: 01.02.2018