Ogłoszenie o naborze na stanowisko sprzątaczki

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 46 w Gdyni ul. Chwaszczyńska 26
poszukuje kandydatek na stanowisko sprzątaczki

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w lipcu 2019 r. w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi mniej niż 6 %.
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu:  3/4 oraz ½ etatu
Planowane zatrudnienie: niezwłocznie

Główne obowiązki:
  • Wykonywanie pracy w godzinach wyznaczonych przez dyrektora szkoły.
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, a w szczególności przepisów bhp i p. poż
  • Zgłaszanie przełożonym o awarii urządzeń, usterek sprzętu szkolnego.
  • Przemieszczanie sprzętu szkolnego w wyznaczone miejsca podczas roku szkolnego, w okresie ferii, wakacji, remontów.
  • W okresie przerw w nauce opieka nad roślinami doniczkowymi w salach lekcyjnych i innych pomieszczeniach.
  • Wykonywanie bieżących poleceń dyrekcji i kierownika gospodarczego, związanych z zachowaniem czystości, higieny i bezpieczeństwa pracowników i uczniów szkoły.
  • Sprzątanie rejonów wyznaczonych przez dyrekcję szkoły obejmujących sale lekcyjne, korytarze, hole, sanitariaty, schody.

Warunki pracy:

Wymagany kontakt z pracownikami szkoły. Praca wymaga przemieszczania się wewnątrz budynku, miejsce pracy- cały obszar szkoły. Budynek bez  windy.

Wymagania konieczne:

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • CV i list motywacyjny

Wszystkie oświadczenia, cv, list motywacyjny muszą być własnoręcznie podpisane przez kandydata.
Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)”

Miejsce i termin składania ofert:

Dokumenty w zaklejonej kopercie z dopiskiem nabór na stanowisko sprzątaczki  należy składać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00 lub przesłać pocztą

Pozostałe informacje:

Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 58 629 12 69.

Odpowiedzialny za treść: Andrzej Gogola
Wprowadził informację: Marek Pauli