Radni w dzielnicach

Okręg nr 1 (Babie Doły, Obłuże, Oksywie, Pogórze):

Białooka-Kostenecka Danuta

Chachulski Krzysztof

Domozych Marika

Kłodziński Jarosław

Sierżęga Elżbieta

Trojanowicz Ireneusz

Okręg nr 2 (Cisowa, Chylonia, Pustki Cisowskie-Demptowo):

Bełbot Marcin

Krym Ewa

Śrubarczyk-Cichowska Mariola

Taraszkiewicz Grzegorz

Wołek Marcin

Okręg nr 3 (Chwarzno-Wiczlino, Działki Leśne, Grabówek, Leszczynki, Witomino- Leśniczówka, Witomino-Radiostacja):

Krzyżankowski Bogdan

Myszka Anna

Stolarczyk Paweł

Styk Danuta

Ubych Jakub

Okręg nr 4 (Kamienna Góra, Orłowo, Redłowo, Śródmieście, Wzgórze Św. Maksymiliana):

Bień Andrzej

Płotka Dorota

Szemiot Tadeusz

Zielińska Joanna
Przewodnicząca Rady Miasta

Okręg nr 5 (Dąbrowa, Karwiny, Mały Kack, Wielki Kack):

Bekisz Ireneusz

Borski Stanisław

Dudziński Marek

Dzierżak Lechosław

Jędrzejewski Sebastian

Szpajer Anna

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Magdalena Anuszek
Wprowadził informację: Michał Kowalski
Ostatnio zmodyfikował: Katarzyna Manikowska
Data wytworzenia informacji: 01.12.2014
Data udostępnienia informacji: 21.09.2017
Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019
Data aktualizacji Czynność Osoba
05.08.2019 14:43 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
05.08.2019 14:40 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
09.04.2019 12:58 Aktualizacja treści Katarzyna Manikowska
05.02.2019 13:06 Korekta Michał Kowalski
05.02.2019 12:43 Aktualizacja treści Michał Kowalski
31.01.2019 14:55 Korekta Michał Kowalski
21.09.2017 15:09 Korekta Michał Kowalski
21.09.2017 15:08 Korekta Michał Kowalski