Lista beneficjentów pomocy publicznej za rok 2010

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej. Na podstawie art.. 37 ust. 1 pkt. 2 lit. g


nazwa beneficjenta któremu pomocyNIP
Dorota Gabryś4990275866
Tomasz Czepiel4990464768
Brejna Katarzyna5110217111
Aneta Kulik5140118773
INTELIWISE S.A.5252323343
BARTERONLINE.PL  Spółka z o.o.5272594714
Anna Przybył5371551872
TAJ Kompleksowe Sprząta. Iwanow Anna5421741357
CONNECTIONPOINT Spółka z o.o.5472093939
ReDER.pl Rafał Redlak5551752833
ARTIST PR Rafał Wołyniak5562445833
TeleMobile Consulting Marek Łangowski5611088239
Zakład Usług Przemysłowych  "COLDEX"  5670000134
Szymon Radka "RADBUD"5691396568
Kucińska Małgorzata P.U.H. MEGA Mława5691485160
Sławomir Gutowski CER-TECH5711326052
Beata Rudzionek5711497026
Esy Floresy Urszula Morga- Mikołajczyk5732460761
Centrum Motocyklowe Gladiator Rafał Stanilewicz5780021893
Piłkowski Piotr5781128601
Dutkowska  Krystyna5781903632
Gwiazdowski Grzegorz5782736685
Ciechanowski Paweł5782795676
Biuro Geodezji i Szacowania Nieruchomości Maria Bruniecka5791031760
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Złoch5791445800
Formella Anetta5791475511
Popielarska  Natalia5791909375
Kaza Ryszard Zakł. Hand. i Usł. Transport. TRANS-GAZ Kwidzyn5811005672
Magdalena Kata5831114016
MERITUS Biuro Rachunkowe Henryka Jurek5831198970
DOBIS-Doradztwo,Oprogramowanie,Bezpieczeństwo Informacji,Systemy" Kifner Tadeusz5831689136
Zakład Optyki Oku. Janna Klmowicz Szymc5831791113
Katarzyna Rusin5831995040
Joanna Gomułkiewicz5832134386
Laskowski Borys5832143511
Teresa Rzeszewicz, ANATECH5832196803
SEVENET S.A.5832202053
Marek Tymoteusz Podgórczyk5832633066
Magdalena Sadowska5832657581
Fido Intelligence Spółka z o.o.5832668320
Marta Kozel5832751452
Paweł Jędrzejczak5832820673
Łukasz Resner5832845041
TeleMobile Electronics Spółka z o.o.5832860098
SPARTEZ Went i Wspólnicy Spółka Jawna5833005538
"Gastrozoe" s.c.5833014810
Małgorzata Ciepłuch5833032541
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy CENTRUM TECHNIKI MORSKIEJ S.A.5840203601
Spóldzielnia ALASKA w Gdyni Chłodnia Składowa5840254053
Penta Sp.z o.o.5841008853
FH AS BHP Marzena Rzepińska5841185816
Glebow  Edyta5841230600
Władysław Politewicz5841264013
Jolanta Musiał5841303233
Hanna Radosz5841386319
Piotr Jarzynka5841427515
Wiesław Wiwatowski5841474420
Adrianna Ozdarska5841533424
Teresa Rabsz- Piesik5841591634
Maciej Balewski5841837532
PPG MOBILE Paweł Czyżowski5841841901
Czyżowski Paweł5841841901
Agencja J&J Jowita Ciechanowicz5841871919
Sławomi Witek5842308913
Pilecka Zuzanna5842318001
Dorota Klimowska5842344151
SOUNDS GREAT PROMOTION Jakub Mańkowski5842350252
Marianna Popielska5842375588
Monika Sikora5842403965
Nova Finance. M. Schulz,P. Nycz5842508546
Marta Florczak5842518763
Anna Zajączkowska5842553096
Marta Anders, NATURAL SMILE PRACOWNIA PROTETYCZNA5842609135
NZOZ Brodwino Maria Łukaszewicz5850003619
Oliwia Onuprejczyk5850004955
PPHU Poleszak Zdzisław Poleszak5850007540
Grzegorz Lewandowski5851009819
Białecka  Aleksandra5851019953
Głombiowski Rafał5851027237
Sylwia Mrozowska5851047671
Kuziemka Miłosz5851059071
Wilczuk Małgorzata5851061079
Jaworski Michał5851070799
Andrzej Jankowski5851089824
Julita Gałek5851101330
Daniel Idzikowski5851103458
Dariusz Klimont5851144380
Ryszard Czapiewski5851167702
FHU WESTIMUS Krystyna Westwalewicz5851169492
Małgorzata Faleńska5851174694
Wawrzusiszyn Andrzej5851191563
Dorota Wiktor5851194314
Jastrzembska Bożena5851194320
Bożena Gorczewska5851202427
Tomasz Patera5851211188
Pol Piotr5851220520
Joanna Lewczyńska-Dorniak5851243403
Joanna Szwejkowska-Kiejzik5851299504
Małgorzata Bryll5851329145
Jakub Sierocin5851338894
Michał Pęczak5851348295
Agnieszka Wachowiak5851348786
Paweł Budziński5851348906
Joanna Ślusarska5851350240
Paweł Modzelewski5851352167
Maciej Sowa5851354692
Natalia Osuch5851364319
Marcinik Mariola5851384322
Starostka Krzysztof5851385592
Kalina Solawa5851385913
Karolina Kusio5851386120
Radosław Wyrębiak5851388403
Mrugalski Maciej5851389124
Eugeniusz Skakowski5851396265
Wojewoda Bartłomiej5851398063
Małgorzata Rutkowska-Dybek5851399795
Karol Czapiewski5851405797
Rucińska Justyna5851416950
hulińska   Natalia5851417547
Wiktor Orłowski5851417688
Póltorak Szymon5851423660
Radosław Dąbrowski5851425446
Stelmach-Ważny Karolina5851433836
LabelPoland.Com5851445644
ANDERVISION  Sp. z o.o.5851453856
Grupa Wsparcia Projektów Innowacyjnych Spółka z o.o.
 
5851453974
Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki5860008386
Robert Butkiewicz5860009173
Kazimierz Mróz5860016167
Piotr Laskowski5860064887
Damarco Sp. z o.o.5860101683
Spółdzielnia Pracy Wyrobów Skórzanych5860102300
Gdyńska Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska5860102464
Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych5860103937
Spółdzielnia Niewidomych SINEMA5860104457
Sławomir Didenkow5860106143
Pol-Levant Linie Żeglugowe Sp. z o.o.5860109041
"WARTA" Transport Drogowy Jolanta Warszawska5860152278
EKB CONTAINER LOGISTIK POLSKA Sp. z o.o.5860159145
Przedsiębiorstwo CAL Sp. z o.o.5860159174
Wiesław Olczyk5860206100
Stanisław Rabiega5860206962
Gold Kar Roman Krzewiński5860207714
Zbigniew Derkowski5860207720
Al-Temimi Felicja5860208665
Szymańska Jadwiga5860208777
JD-Kulej Jarosław Kulej5860210403
Wiesław Rogowski5861001452
Żaneta Golińska5861003072
Transport Ciężarowy Mieczysław Mróz5861026038
Studio Graficzne Linia II Izabela Polak-Kaim5861028729
BALTICA Motycki Adam5861029545
Arkadiusz Kalinowski, BEMO5861041121
Sławomir Sulkowski5861042304
Tomasz Pałasz5861045662
Sklep Spozywczy III Krzysztof Błaszkiewicz5861057820
Jarosław Wiechowski5861063890
Irena Szura5861105588
FH Madex Kazimierz Baranowski5861109741
Sikora Ewa5861120174
Furdygiel Ewa5861120518
Izabela Malinowska5861144950
Prądzińska Małgorzata5861146110
Marek Rejmak, MAR-GLAZ5861147919
Zamościńska Joanna5861159992
Agnieszka Gryczon5861163060
Agnieszka Grabarz5861175933
Marek Poniewozik, REMAPON5861200453
Janusz Zabówka5861209885
Wojciech Dryl, EL-MATIC Usługi elektryczne5861224324
Dorota Piórkowska5861226599
Rudnik Piotr5861231034
Katarzyna Kaczmarek5861248773
Andrzej Skowron5861266966
Wojciech Dysarz5861267055
Adam Jasiński5861271708
Piotr Miller MP-TRAS5861292202
Domański Wojciech5861294135
Zuchniewicz Tomasz5861322400
Pisiński Tadeusz5861361707
EXTREMUM Andrzej Kluge5861377051
Kaźmierczak Małgorzata5861377588
Mirosław Wasilewski5861406628
Łucyk Aleksandra5861442185
Szczukowski Tomasz5861443902
Dorota Szelągowska5861458803
Klęka  Jarosław5861461343
Anna Kupper - Wróblewska5861470827
Piotr Straszewski5861472128
Andrzej Czekoński5861478177
Czesław Witkowski5861486886
Robert Zborowski5861488313
Tomasz Pożarowszczyk5861512922
Anna Jabłońska5861532675
Krzysztof Wańkowicz5861537738
Cezary Dorobczyński5861555593
Jan Tułodziecki5861558315
Renata Baczul5861577672
Progress Jerzy Krzok5861592660
Czernek Mariola, Firma Usługowa EFEKT - SERWIS5861593553
Edyta Rudzińska5861599538
Ewa Markowska5861605227
Moś Monika5861621545
Krzysztof Grzelak5861653108
Grzegorz  Warszawski5861666536
Barzowski Adam5861693711
Aleksander Puła5861705905
Katarzyna Reszka5861714229
Pamela Monika Rygielska5861721979
Żychska Iwona5861723406
Pelc  Radosław5861734893
Małgorzata Piotrowska- Krefft, ARCHAMO Architektura5861738508
Lech Brdak5861739548
Sylwia Kurpiewska5861758959
NORIO Bartłomiej Polkowski5861773976
Smykowska Grażyna5861780462
Polańska Anna5861782969
Agnieszka Śmigiel5861877641
Jerry Dean5861893189
Marek Szafraniec5861919859
Ludwika Czapla5861935120
Secret of Beaty Donat Piotrowski5861939891
Rudnicki Karol5861941066
FH BAST Sebastian Pozański5861951403
Aneta Kin5861957647
Monika Białk5861958440
Michał Miller "AGNES"5861958948
Rafał Janczukowicz5861962878
Kłopotek - Główczewska Dominika5861987223
Małgorzata Górnowicz5861990484
Patryk Gorazdowski5861997523
Plichta Karolina5861998238
Nowalijka Monika Nastały5861999692
Płocki Paweł5862009757
PROGMAN Spółka Akcyjna5862010111
Patryk Kalski5862019046
Cieszewski Michał5862021876
Jarosław Kotwas5862022396
Pydyszewska Alicja5862026454
VECTRA S.A.5862040690
Aleksandra Chylmańska5862041206
Agnieszka Pingot5862043719
Agata Chylińska5862048993
Czerwiński Marcin5862051819
GAMA SPED Spedycja i Transport Międzynarodowy Sp. z o.o.5862057006
Piotr Opaliński5862059175
Łukasz Krawczyk5862064615
Paciorek Krzysztof5862065247
Andrzej Zając5862065454
Grupa Telenet 1 Spółka z o.o.5862066353
Vogue Salon Fry. Lena Monika Smolarczyk5862068636
Maciej Włuka ELEGANTINO5862075211
Monika Bury5862082808
Anna Biniecka5862083021
Amelia  Jankiewicz5862084322
Tomasz Jarzembiński5862089733
Malinowski Tomasz5862089845
Paweł Godlewski5862094817
Alicja Ignatowska5862096377
Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Walawski5862097218
Kawiarnia Karolina Wielgomas5862098904
Jakub Maj5862100038
Sylwia Mierzewska5862105165
Wołosiuk Agata5862105478
Maciej Pokorski5862107520
Adam Siemieniako5862110367
Gralak Michał5862116252
Alicja Betlejewska5862119262
Aleksander Gołąb5862120443
Michał Rutkowski5862126664
Katarzyna Wojciechowska5862127936
IVO Software Spółka z o.o.5862128060
Karolina Milewska5862128580
Hanna Górecka5862128887
CARGO FRACHT SP. Z O.O. Gdynia5862133500
Paweł Hinz5862134020
Przemysław Stróżyk5862137260
Jaonna Szkudlarek5862137308
Paylane Spółka z o.o.5862141089
Madkom Spółka z o.o.5862143912
Net Cargo Sp. z o.o.5862149837
Bartosz Jaworski5862152093
Kempiński Piotr5862156292
Europejska Grupa Telekomunikacyjna EUROTELEKOM Sp. z o.o.5862163783
FINANCIAL EXPERT sp.z o.o.5862164765
Skrzyński Bartosz5862166296
Radosław Naleziński5862166936
Anna Baranowska5862168409
Agnieszka Durlik5862169521
Dorota Głuszek5862172078
Paweł Chrzanowski5862176277
Pomorski Ośrodek Badań Edukacyjnych Sp z o.o.5862182349
PROGRES sp. z o.o.5862182390
Paulina Geraga5862184704
Joanna Baranowska5862195990
Nostromo Labs Mateusz Haligowski5862203962
K&K Karolina Korzeniecka5862207374
Słojewska Eliza5862213021
HOTTON Hotel sp. z o.o.5862213860
SPHERE RESEARCH LABS Spółka z o.o.5862219354
MpicoSys Embedded Pico Systems Spółka z o.o.5862223143
"ADAPA" Fundacja na Rzecz Osób z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami5862225627
Jarosław Stankiewicz5862228643
Sonniger Polska Sp. z o.o.5862239724
Maciej Fanslau5862249220
NAVIREC Sp. z o.o.5862249964
Kudrycka Marlena5862252297
Mariusz Damps5862252601
Kasperowicz Milena5862253457
Rzepa  Dominika5862257923
HRtec Spółka z o.o.5862258377
Szlaga Mieczysław, USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE- DEKARSTWO5871126037
Szulist Roman, "CHECZDOM" USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE5871282903
Kwiatkowska Monika5871500056
Andrzej Kloka "KASPER" Usługi Posadzkarskie5871513432
Osada Florystyczna Alicja Szatrowska-Czepik5881000131
Dorota Gruba5881274880
Ozimkowski Marian, PROSTOWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH5881446128
Restauracja u Józefa Józef Kalkowski5881559068
Birr Małgorzata5881575618
Ingrid Jurkiewicz5881589833
Piotr Rutkowski PROFTECH5881847488
Sławianowska- Jagiełka Lucyna5881852880
Pośrednictwo Finansowe Adam Kotowicz5881875125
Sebastian Uzdrowski5881886531
Kancelaria Adwokacka Honorata Janik-Skowrońska5881938647
Marzena Strzelczyńska5881983659
Krzysztof Rohde5882028284
Łysik Aleksandra5882048080
Małgorzata Raszpunda5882067605
Bożena Komorowska5882085371
Jakub Sobiecki5882148060
Marcin Kąpielski5882166276
GREENCO Robert Gruberski5882170510
K-2 Kryszewski Wojciech5891004389
Biuro Rachunkowe MAAT Anita Kosecka5891063179
Herka  Jolanta5891126218
Aster Iwona Brzeska5891297523
Zakład Stolarski Leszek Legionowski5891319897
Skwarski Łukasz5891650965
Łukasz Kila5891777884
Biuro Podróży Danuta Kantrzonka5911311500
Zakład Optyczny Łukasz Plata5911483201
Katarzyna Okuniewska-Miśkiewicz5911579792
Konkol Tomasz5911599949
Sylwia Orlikowska5921598101
Joanna Banaszak5921991761
Borowski Rafał5922149115
Tkaczyk Małgorzata5922158410
Stowarzyszenie Pomorski Klaster Budowlany5932550948
Stolarska Kinga6112075791
riskCE Piotr Robert Gajos6321527642
Mateusz Janik6372093768
EDUCENTER Grzegorz Pawlak6711458682
Dorota Orłowska6711638881
Agnieszka Bojko-Obłękowska6731699360
Salamon Paweł6881187153
Alicja Serafinowicz6912206065
Justyna Gawlik6922274312
Katarzyna Czerniewska7123043973
Matysek Marta7132861725
Edyta Chudzik7141235996
Andrzej Wróblewski7162235323
Leszek Borawski, SKLEP OBUWNICZY7191197826
Kluska Daniel7251816257
Małgorzata Kijańska7281785449
Usługi Transportowe Ciągło Leszek7340016400
Whizbrand Group Marcin Więckowski7392536904
Nowakowski Paweł7421783457
FHU KRYSTO Krystian Hawryluk7422028036
Kaczerska Dorota7431227657
Aleksandra Kalita7431801961
Łukasz Tokarski7441265317
Dariusz Chojnowski7441288152
Elżbieta Błażejczyk7441508725
Jacek Laskowski7531819340
BROKER - INNOWACJI Gabriela Gic-Grusza7532004663
Alicja Drogosz7571283012
Duszak Tomasz7581867513
AVIACOM.PL Spółka z o.o.7582169515
Adam Grzeszczak7641833683
Agnieszka Gutowska-Wicher7691557239
Nowa-France Biuro Handlowe Marian Nowak ZPCH7790041177
Arleta Garczyńska7841642870
Fotoogniwa - Sklep Wójcik Hubert7842341372
Bogusław Pilek7941187626
Momot Edyta8261993814
Jarosław Leszke8391050844
Mirosława Bułak8392505643
FHU Perfekt Aneta Rozbicka Świdroń8392533036
Ryszard Myszka8411011618
Sylwia Butajło8411014551
Mroczko Agnieszka8411062656
Alicja Jaworska8411371191
Chojnowski Marcin8491460441
Jaine Gustavo Sanchez Quiroga8522380224
Szczepańska Joanna8561551204
Agnieszka Wierzbicka8561731001
Grzegorz Faltynowski Auto-Naprawa Blacharstwo8741299657
Kultywator.net Marek Ścibior8751344230
Ewa Mróz8751440287
Wioletta Chodakowska8761536681
Damian Dąbrowski8762121166
Homa Krzysztof8781502047
Kaźmierska Aleksandra8781704153
Marek Podczaski8911494258
Damarco Sp.z o.o.9372123376
Firma Usługowa NESTOR Monika Helfer9372123376
ZTM RADOM Sp. z o.o.9482200296
ZM INVESTMENT sp. z o.o.9512270865
Admal&Energia Odnawialna Mariusz Lewandowski9531491797
EUROKRAN 2 s.j. I.R.A Waryło, M. Goździk9551792243
PRO-SCIENCE.EU9562060957
Sic Agnieszka9570808672
edu-art Maria Drobisz9570848246
SCROL B.Wysocki,A.Jedrzejewski Sp.J.9570862051
M&S SEA Beauty Małgorzata Bitton9570862051
Gdański Klaster Budowlany Spółka z o.o.9570986818
Patrycja Serocka9570988645
RoboNET Spółka z o.o.9571023335
Voice Telecom Sp. z o.o.9571035640
Obiadowo Spółka z o.o.9571042290
Piotr Owczarek9580015424
Budych Bożena9580037779
Maciej Kaźmierczak, "MACIEK" Sklep Spożywczo- Przemysłowy9580070179
Katarzyna Data-Złoch9580073203
Barbara Durska STUDIO URODY "WENUS"9580076940
Mariola Pawlik9580081645
Sylwia Kowalska9580115516
Zdzisław Rekowski9580137216
Regina Garbecka9580164785
Grodzicki Grzegorz9580164845
Jerzy Drobiński "JEDRO"9580179829
Admar Miarian Dylewski9580179858
Danuta Dalidowska9580216938
Grudzieńska Arabella9580230016
Jolanta Buczek ENGLISH FOR BABIES9580241244
Andrzej Lubowiecki9580259936
Brzeziński Marek9580277704
Marek Cecot CONTICOM9580282421
JB TOPTRANS Janusz Bigot9580302419
Ludwik Bartoszewicz9580309806
FHU KM &KF Krzysztof Formella9580315468
Włodzimierz Flak P.H.U."OLI"9580325805
Teresa Paprocka9580340319
Krzysztof Hinz9580372905
Sylwia Kozłowska, SUNRA Biuro Obrotu Nieruchomościami i Agencja Ubezpieczeniowa9580403209
Ewa Kopicka9580422135
Elżbieta Kirejczyk9580425932
Jakubowski Stanisław9580445797
Gabriela Janiszewska9580453615
Danuta Merta9580483220
Łacheta Waldemar9580483970
Adam Małecki "ADBUD"9580484254
Magdalena Paszulewicz9580516592
Marek Modrzejewski, MODERNKOM9580527064
Silownia Max Margazyn Klaudiusz9580573704
Beata Rozencwajg9580575962
Jacek Richert, BOMONT-budowa i remonty9580591352
Magdalena Gruchała9580620438
Sankiewicz Dariusz9580622928
Iwona Zakowiecka F.H."MIMOCHODEM"9580680073
Piotr Sikora9580718137
Artur Plechawski9580731066
"TRANS-CARGO" Grzegorz Rafalski9580742360
Szczepańska Alicja9580745140
Grzegorz Sikorski USŁUGI REMONTOWO9580751548
Marek Szymański MS MEBLE9580752973
Krzysztof Sączewski, INNOTECHNIKA9580758941
Solarium Kinkada Magdalena Biedunkiewicz9580768980
Barbara Wesołowska9580802984
Anna Macoń-Wasielewska9580810469
Winkiel Piotr9580816288
Jolanta Literska9580828535
Woźniak Jerzy9580837787
Beata Dumas9580853177
Wiesław Wróbel, NDTest-WW9580854604
Aleksandra Szwarc "ALEKSANDRIJA"9580864821
Zygmunt Went9580875345
Wojciech Wilczkowiak9580899162
Wąs Jacek9580929472
Agnieszka Skowrońska9580938324
Iwona Holk9580940083
Andrzej Buszka9580940545
Szymański Krzysztof9580949138
Monika Latała9580960298
Arkadiusz Wyczanowski9580976282
Niemiec Dawid9580995003
Szkolne Schronisko Mlodziezowe9581000181
Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Checz9581011836
Barbara Jasińska9581026708
Dorota Jastrzębowska9581037818
Wieczorek Krzysztof9581040619
Ryszard Adamczyk9581076994
Dariusz Markwałd Piętka9581132416
Zieliński Marek, Kompleksowe remonty- Marek Zieliński9581136644
Sylwester Lesner9581140054
Urbanowicz Radosław9581154240
Dorota Korbut9581161955
Karol Brauer9581193062
Kaczyńska Małgorzata9581234849
Agnieszka Chyła9581289626
Marcin Szymański9581293042
OPEN-PRODUCTIONS Anna Łaźniak-Draus9581296945
Dorota Klapkowska9581302551
Iwona Kurecka9581315200
BARA Sp. z o.o.9581316375
Ewelina Budzisz-Grzybek9581318061
Magdalena Popielarz9581322111
Dybek Dominik9581322364
Małgorzata Dobrowolska9581323990
Joanna Reczkowicz9581330435
Arkadiusz Mogielnicki9581334829
Bartosz Kisiel9581337302
Agnieszka Parzuchowska9581341568
Mariusz Orłowski9581343610
Natalia Stefańska9581349618
Witold Chmieliński9581349943
Sadowska Grażyna9581354619
Gdyńskie Stowarzyszenie Integracyjne Promyk9581357730
Kołeczek Katarzyna9581358623
Przychodnia Lekarska Chylonia I9581372095
Gospodarstwo Piotr Lehman9581374680
ATAGA Paweł Kafeman9581375165
DK- Tel D.S. Glaza9581394168
CITY ENTERTAINMENT Tomasz Kowalski9581403447
Aleksandra Wyrębska9581404406
Łukasz Tomczak9581410401
Matuszak Agnieszka9581428826
Filocha  Bartosz9581429317
Master Telecom Jacek Tomaszewski i Marcin Prochera Spółka Jawna9581430616
Jankowski Jakub9581432561
Dorotka-Catering Dorota Weinar9581435571
Dorota Weinar9581435571
SEOgroup Michał Herok9581441755
Robert Dunajski9581441873
Paweł Milewski9581442080
Ban Glob Sp. z o.o.9581442559
Bilander IT Piotr Janczyk9581442789
Łukasz Mazur9581455970
Z-d Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o9581458336
Marcin Mościbrodzki9581467022
Grzegorz Jagielski9581467631
Maciej Szulc9581468820
Mazurenko Armwrestling promotion Sp. z o.o.9581473620
Piotr Piliński9581474861
Agnieszka Siwek9581482530
Wolszon Seweryn9581483044
Stowarzyszenie Społecznej Edukacji NON Stop9581485103
Juszczak Jacek9581494556
Dominik Rybak9581494935
Jasiński Piotr9581501003
Wasylów Dawid9581507425
Stowarzyszenie Talent9581508979
Artur Dolniak9581514862
Biuro Rachunkowe B&R s.c.Beata Kłosowska, Roman Kłosowski9581525050
Alianci.pl Michał Borowczyk9581532601
Paweł Siwek9581545845
Renata Starszyk9581552118
Piotr Weselak9581552673
Parafian Aleksandra9581562648
Hanna Sitek9581570990
Wioleta Tobiasz9581571860
Dominik Stefański9581592052
Michał Tarka9581598391
Parafian Marta9581598511
NAVI - Tec Spółka z o.o.9581617800
Chatoyan Sara9581633874
Rafał Jasiński9661859072
Krzysztof Januszewski9670109092
Agata Bonik9671181111
Dominika Kupiec9930282345

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Jerzy Cieśliński
Wprowadził informację: Tomasz Szpinda
Ostatnio zmodyfikował: Tomasz Szpinda
Data wytworzenia informacji: 23.05.2011
Data udostępnienia informacji: 23.05.2011
Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011
Data aktualizacji Czynność Osoba
23.05.2011 10:00 Dodanie informacji Tomasz Szpinda