Co nowego

Pomaluj Gdynię kwiatami – konkurs dla dzieci i młodzieży

Konkurs „Gdynia malowana kwiatami” // fot. www.pixabay.com

Konkurs „Gdynia malowana kwiatami” // fot. www.pixabay.com

14.02.2018 r.

Twoje dziecko kocha kwiaty i ma głowę pełną pomysłów? W taki razie „Gdynia malowana kwiatami” jest dla niego! Skierowany do uczniów gdyńskich szkół podstawowych konkurs na pracę plastyczną ma zachęcić najmłodszych do udziału w upiększaniu miasta. Zwycięskie pracę zostaną zrealizowane w jednym z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Gdyni.

Tematem pracy jest projekt kwietnika miejskiego zlokalizowanego przed Urzędem Miejskim przy al. Piłsudskiego. Uczniowie mogą zgłaszać projekty wykonane w dowolnej technice na papierze w formacie A4. Konkurs przeznaczony jest dla klas I-III, IV-VI, dla których przewidziano osobne kategorie. Przybliżony termin realizacji projektów to marzec-maj (klasy I-III) i czerwiec-lipiec (IV-VI). 

Prace można przesyłać pocztą na adres: Biuro Ogrodnika Miasta, al. Zwycięstwa 291A. 81-382 Gdynia; lub złożyć osobiście w kancelarii Urzędu Miasta Gdyni przy. Al. Piłsudskiego 52/54 w kopercie z dopiskiem Biuro Ogrodnika Miasta – konkurs plastyczny oraz w Biurze Ogrodnika Miasta przy al. Zwycięstwa 291A

Termin składania prac upływa: dla klas I-III - 19 marca, natomiast dla klas IV-VI - 16 kwietnia.
Wyniki poznamy: 26 marca (klasy I-III) oraz 23 kwietnia (klasy IV-VI).

Regulamin oraz szczegółowe informacj dostępne są w załącznikach poniżej.
Ewentualne pytania należy kierować do Biura Ogrodnika Miasta: (58) 620 72 86 lub (58) 662 28 39 lub na adres: ogrodnik.miejski@gdynia.pl, z.dzielinska@gdynia.pl.