Co nowego

Zamień eRatusz na gdynia.pl. Pobierz nową gdyńską aplikację

Opis alternatywny uzytkownicy/m.kowalski@gdynia.pl/DSC_0006.jpg

06.07.2017 r.

Po całkowitej odmianie strony www.gdynia.pl przyszedł czas na współgrającą z nią miejską aplikację. Dostępna do pobrania jest już bezpłatna „apka” gdynia.pl, która zastąpi prezentujący codziennie bieżące informacje z Gdyni eRatusz.

Zawsze aktualny, zawsze pod ręką, zawsze o Gdyni – tak w kwietniu 2013 roku zachęcaliśmy do instalowania na smartofnach i tabletach eRatusza. I w tej kwestii nic się nie zmieniło, gdyż użytkownicy nadal będą mieli dostęp do wszystkich gdyńskich informacji. Nowością jest natomiast grafika nawiązująca do gdyńskiej odświeżonej strony i lepsza funkcjonalność.

Gdynia.pl poza wiadomościami z życia naszego miasta, posiada także rozbudowany kalendarz wydarzeń. Dodatkowo pojawiła się także możliwość otrzymywania powiadomień oraz skaner kodów QR. Każdą informacją można podzielić się natychmiast na Facebooku lub Twitterze. Nie mogło także zabraknąć wyszukiwarki.

Piątek 30 czerwca był ostatnim dniem publikowania informacji w eRatuszu. Przez ponad 4 lata powstało prawie 5,5 tysiąca informacji o tym, co dzieje się w mieście – w gospodarce, edukacji, sporcie, kulturze. Zapraszamy do pobierania aplikacji gdynia.pl, która dostępna jest dla systemów Android i iOS, odpowiednio w sklepach Google Play oraz App Store.

Aplikacja jest bezpłatna do pobrania poniżej.