Archiwum zaproszeń

Zaproszenie do udziału w akcji „Spraw(dź) się na wiosnę”

14 kwietnia w godz. 10.00-18.00 w Centrum Riviera (ul. Kazimierza Górskiego 2) będzie można skorzystać z szerokiej gamy adresowanych do pań badań profilaktycznych. Lekarze specjaliści ze Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. oraz Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku będą nieodpłatnie wykonywać badania USG oraz palpacyjne piersi. Będzie również możliwość skorzystania z konsultacji z zakresu onkologii klinicznej i chirurgii onkologicznej, a także psychoonkologii czy dietetyki.

Serdecznie zapraszamy Państwa zainteresowanych tą akcją. Będzie możliwość rozmowy ze specjalistami.

W wydarzeniu wezmą udział gdyńskie amazonki oraz przedstawiciele Gdyńskiego Centrum Zdrowia koordynującego prozdrowotne działania samorządu. Przygotowane przez te instytucje materiały i ulotki służą popularyzacji wiedzy na temat profilaktyki raka szyjki macicy oraz raka piersi, a także potrzeby i umiejętności samobadania piersi. Pamiętajmy, że rak wcześnie wykryty jest najczęściej całkowicie uleczalny.

Ponadto w dniach 14-20 kwietnia specjalną ofertę świadczeń zdrowotnych dla pań, w tym m.in. badania cytologiczne, usg, profil hormonalny, przygotowały gdyńskie przychodnie.

Więcej szczegółowych informacji na temat akcji „Spraw(dź) się na wiosnę” można znaleźć na stronie www.gdynia.pl/kobieta.