Archiwum zaproszeń

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 16 kwietnia o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30).

Konferencja rozpocznie się uroczystością wręczenia pierwszych w Polsce certyfikatów Palo Alto, które trafią w ręce czterech nauczycieli Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, popularnie zwanego Chłodniczakiem. O tym, jakie uprawnienia zyskują certyfikowani w dziedzinie CyberSecurity, opowiedzą Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. edukacji i zdrowia, Robert Żelazo, dyrektor regionalny Palo Alto na Europę Wschodnią, Rafał Cichocki, prezes Fundacji Coranimus oraz Marian Deręgowski, dyrektor ZSChiE w Gdyni.

Po wręczeniu certyfikatów zaprezentowane zostaną następujące tematy:

Aleksandra Dymowska z Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni opowie o nowej usłudze ośrodka – pomocy przez internet.

Natalia Taranta-Pelc z Restaurant Week S.C. wraz z Mają Stróżyk i Martą Jakubowską z Agencji Rozwoju Gdyni zaproszą nas do… restauracji, a dokładniej na wiosenną edycję festiwalu najlepszych restauracji Trójmiasto Restaurant Week.

Justyna Sudakowska z Centrum Nauki Experyment w Gdyni namawiać będzie do udziału w obchodach Dnia Ziemi w Experymencie oraz, już tylko dorosłych, do udziału w kolejnym wykładzie z cyklu Science Cafe.

–  Harcerski Festiwal Filmowy i towarzyszącą mu grę miejską dla mieszkańców Gdyni zapowie podharcmistrz Piotr Felkier, organizator festiwalu.

Do zobaczenia!