Archiwum zaproszeń

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWE WYDARZENIA W GDYNI

Tym razem zapraszamy Państwa nietypowo, nie tylko na cotygodniową konferencję prasową,  ale na trzy ważne wydarzenia, które będą miały miejsce w najbliższy poniedziałek 12 lutego.

– Startujemy o godz. 10.00 na oddziale ginekologiczno – położniczym w Szpitalu Morskim im PCK w Gdyni - Redłowie (ul. Powstania Styczniowego 1), gdzie Prezydent Gdyni powita w imieniu Miasta maluchy, które urodziły się 10 lutego, w rocznicę nadania Gdyni praw miejskich. Beata Szadziul w imieniu "Gdyni Rodzinnej" natomiast wręczy wszystkim dzieciom przebywającym na oddziałach obu gdyńskich szpitali urodzinowe upominki.

– O godz. 11.00 na witomińskim cmentarzu odsłonięta zostanie tablica poświęcona pamięci Stefana Wendorffa, byłego żołnierza Armii Krajowej, który przed wojną pełnił m.in. funkcję Starosty Morskiego. W uroczystości z udziałem Marynarki Wojennej, wezmą udział m.in. przedstawiciele samorządów gdyńskiego i wejherowskiego, posłowie i senatorowie z Pomorza, kombatanci ze Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Związku Piłsudczyków RP oraz harcerze.

– W samo południe w sali 112 Urzędu Miasta Gdyni przy ul. Piłsudskiego 52/54 rozpoczniemy konferencję prasową. Z urodzinowymi niespodziankami dla gdynian, obecnych i przyszłych, zapozna nas Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni. Opowie o powitalnym pakiecie, który od poniedziałku wręczany będzie nowomeldującym się w Gdyni, zaprosi do udziału w loterii związanej z akcją "Rozlicz swój PIT w Gdyni" oraz przedstawi nowy projekt, dzięki któremu każdy nie wychodząc z domu, będzie mógł się dowiedzieć, co będzie budowane lub już wybudowane zostało w jego najbliższym sąsiedztwie.

Gościem poniedziałkowej konferencji prasowej będzie również Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. rodziny, która przedstawi nowy projekt - "Domowy kodeks bezpiecznego korzystania z telefonu komórkowego" stworzony przez Fundacją Dbam o mój zasięg.

Do zobaczenia!