Dla mediów

Dla mediów

Zakładka dla mediów przeznaczona jest dla dziennikarzy. Zainteresowani znajdą tutaj zapowiedzi konferencji prasowych i briefingów oraz komunikaty o ważnych i ciekawych wydarzeniach z życia miasta. To również miejsce, w którym zamieszczane są materiały z konferencji prasowych, zdjęcia i prezentacje przydatne mediom.

Strona dla dziennikarzy ma pomóc w codziennej pracy i usprawnić kontakt z Referatem Relacji z Mediami Urzędu Miasta Gdyni, a za naszym pośrednictwem - z władzami miasta i innymi źródłami informacji w mieście. Stworzyliśmy ją w oparciu o przekazywane nam sugestie. Będziemy ją też dalej udoskonalać tak, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom użytkowników. Dlatego prosimy Państwa o uwagi i pomysły, co zrobić, żeby dział „Dla mediów” był bardziej przyjazny i użyteczny. W tej sprawie prosimy pisać do nas na adres: wydz.komsp@gdynia.pl

Zachęcamy też do zapisywania się na newsletter z komunikatami (dział "Dla mediów" w stopce strony gdynia.pl). Newsletter wysyłany jest tylko do osób zarejestrowanych.