Kontakt z Referatem Relacji z Mediami

Kontakt z Referatem Relacji z Mediami

Referat Relacji z Mediami Urzędu Miasta Gdyni:

Agnieszka Janowicz - zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji, pok 206, tel. 58 66 88 125, a.janowicz@gdynia.pl

Agata Grzegorczyk - rzecznik prasowy, pok. 206, tel. 58 66 88 127, mob. 603 980 662, rzecznik@gdynia.pl

Małgorzata Omachel-Kwidzińska - kierownik Referatu Relacji z Mediami, pok. 202, tel. 58 66 88 126, mob. 695 445 150, m.omachel@gdynia.pl

Karolina Szypelt - inspektor, pok. 201, tel. 58 66 88 128, k.szypelt@gdynia.pl

Marta Jaszczerska-Zawadzka -
podinspektor, pok. 201, tel. 58 66 88 108, m.jaszczerska@gdynia.pl

Magdalena Czernek -
podinspektor, pok. 201, tel. 58 66 88 108, m.czernek@gdynia.pl

Paweł Kukla
- podinspektor, pok. 201, tel. 66 88 105, p.kukla@gdynia.pl

Kamil Złoch - inspektor, pok. 203, tel. 58 66 88 107, k.zloch@gdynia.pl

Justyna Bronk - inspektor, pok. 201, tel. 58 66 88 108, j.bronk@gdynia.pl

Paweł Jałoszewski - inspektor, pok. 204, tel. 58 66 88 129, p.jaloszewski@gdynia.pl

Monika Kowalska - podinspektor, pok. 202, tel. 58 66 88 126, monika.kowalska@gdynia.pl


Dane adresowe:
Referat Relacji z Mediami Urzędu Miasta Gdyni
al. Marsz. Piłsudskiego 52/54
81-382 Gdynia
II piętro, pok. 201 - 204 i 208

tel. (+48) 58 66 88 125, 58 66 88 126, 58 66 88 127, 58 66 88 128, 58 66 88 129, 58 66 88 104, 58 66 88 105, 58 66 88 106, 58 66 88 107, 58 66 88 108
fax (+48) 58 620 30 86

e-mail: rzecznik@gdynia.pl, ratusz@gdynia.pl, internet@gdynia.pl