Archiwum zaproszeń

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 13 listopada o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:
– O Akcji Zima, czyli o tym jak Gdynia jest przygotowana na śniegi i mrozy opowiedzą Roman Witowski, dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni, Katarzyna Krampidowska ze Straży Miejskiej w Gdyni oraz Cerazy Horewicz i Marcin Kowalewski z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

– Na uroczystość odsłonięcia „widocznej” dla niewidomych makiety statku M/S Batory na Skwerze im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprosi Zbigniew Borkowski, wicegubernator Dystryktu 2231 Klubu Rotary International, Prezes Zarządu Infracorr Sp. z o.o. oraz Joanna Grajter, prezydent Klubu Rotary Gdynia-Orłowo.

 – Do Czytania (o) Północy zachęcać będzie Marta Okuniewska z Muzeum Emigracji – zaprosi na cykl spotkań z autorami literatur faktu, debatę o tym czy każda matka chce być Szwedką i nietypowy koncert.

– O wystawie Fair Building opowiedzą Paulina Kisiel, szefowa Gdyńskiego Centrum Design i Dominika Janicka, kurator wystawy.
 
– Konferencję dotyczącą losu wojennego gdyńskich policjantów zapowiedzą dr Wojciech Wosik i dr Jarosław Tuliszka z Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni oraz Ryszard Toczek, naczelnik Wydziału Współpracy i Analiz Samorządowych Urzędu Miasta Gdyni.
 
Do zobaczenia!