Archiwum zaproszeń

ZAPROSZENIE NA PONIEDZIAŁKOWĄ KONFERENCJĘ PRASOWĄ W GDYNIA INFOBOX

Zapraszamy na konferencję prasową, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 15 stycznia o godz. 10.00 w Gdynia InfoBox  (ul. Świętojańska 30).

Zaprezentowane zostaną następujące tematy:

Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni zdradzi nam czego nie ma Gdynia, a ma prawie cała Polska i opowie dlaczego Gdynia tego nie ma.

– W komplet informacji na temat ferii w Gdyni wyposażą Państwa: Anna Pawłowska z Gdyńskiego Centrum Sportu, Anna Zalewska-Uberman z Teatru Miejskiego w Gdyni, Dariusz Rybacki z Miejskiej Biblioteki Publicznej, Magdalena Jacoń i Agata Kozierańska-Burda z Gdyńskiego Centrum Filmowego, Marzanna Mróz, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni, Justyna Sudakowska i Alicja Harackiewicz z CN Experyment, oraz przedstawiciele Młodzieżowego Domu Kultury i Muzeum Miasta Gdyni.

– Do udziału w konferencji TEDx, podczas której niebanalni mówcy na całym świecie przekonują, inspirują, a przynajmniej porywają do dyskusji namawiać będzie Aleksandra Dylejko z Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni.

- O konkursie JuniorBiznes opowie Magdalena Urban z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

– Tym razem tylko dorosłych do SCIENCE CAFE zaproszą Justyna Sudakowska i Alicja Harackiewicz z CN Experyment. Ale uwaga - będą próbowały zainteresować nas nieczystymi kwestiami…

– Wystawę „Stawiam kroki milowe zamaszyste jak świat” zapowie Mirosław Pawlik z Gdyńskiej Szkoły Społecznej.

Do zobaczenia!