Obserwatorium Zmian

Spotkanie informacyjne o Programie „Europa dla obywateli”

Europa dla obywateli

Europa dla obywateli

10.02.2020 r.

Punkt Kontaktowy „Europa dla obywateli” zaprasza na spotkanie informacyjne o programie „Europa dla obywateli”, które odbędzie się 20 lutego 2020 roku w Gdynia InfoBox.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom samorządów, trzeciego sektora, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2020 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Kontaktowego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-europa-dla-obywateli-20-lutego-gdynia/

TERMIN SPOTKANIA: 20 lutego 2020 r., godz. 11.00 - 14.15 (rejestracja rozpocznie się o godz. 10.30)
MIEJSCE SPOTKANIA: Gdynia InfoBox, ul. Świętojańska 30, 81-372 Gdynia

Więcej o programie „Europa dla obywateli” znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/