Obserwatorium Zmian

Way of Taste Smak Podróży - Opowieści z Mini Vana

way of taste
Zapraszamy na spotkanie dla Każdego Podróżnika. Projekt Way of Taste - Smak Podróży to cykliczne spotkania, wspólne biesiady i przygody oraz opowieści wielu podróżników. Zaczynamy w Gdynia InfoBox w piątek 17 maja, o godzinie 17.00.

...A to dopiero początek, bo pomysłów mamy ogrom. Złapaliśmy wiatr w żagle i śmigamy, niech nikt nie próbuje nas zatrzymać!

Z naszym projektem pojawiliśmy się w nowym miejscu, Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, nie mogło nas tam zabraknąć. Co 2 miesiące poznacie nowego Podróżnika, nową formę spędzania wolnego czasu i poszukiwania przygód oraz masę porad.
W Gdynia InfoBox będą spotkania w formie slajdowiska połączonego z wywiadem. Czekają nas spotkania z wieloma globtroterami i ich doświadczeniem. Połączenie przyjemnego dla oka oraz praktycznego w organizowaniu własnych wojaży.
Naszym celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień.

Na pierwszy ogień MY i nasze Opowieści z Mini Vana. Nasze slajdowisko podzielone jest na 3 części. Opowiemy też o naszym gdyńskim eksperymencie:
 
1 część - podróż w duecie. Opowiemy o tym jak zaczęła się nasza miłość do podróżowania na własną rękę, Bez rezerwacji miejsc, bez ścisłego harmonogramu, przemieszczając się z miejsca na miejsce.
2 część - trio w podróży i narodziny marzenia o vanlife. Dowiecie się jaki hotel ma najpiękniejszy widok, jakie są plusy i minusy podróży mikro domku na kółkach.
3 część - technicznie o naszym Ulku. Powiemy krok po kroku jak przygotowaliśmy samochód codziennego użytku, jakie ponosimy koszty i jak można zacząć.

Spotkanie bezpłatne - wystarczy pobrać bezpłatny bilet z portalu - ilość miejsc ograniczona.
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com
organizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of taste, Gdynia InfoBox

Obserwuj nas na facebooku i instagramie, gdzie nadajemy w instastoris oraz poczytaj nasze artykuły i o całym projekcie
https://www.instagram.com/wayoftaste/
https://www.facebook.com/wayoftaste/
http://www.wayoftaste.com/smakpodrozy/

KOLEJNE SLADOWISKA:
między innymi:
"Podwodny świat"
"Pociąg do Iranu"
"Mały podróżnik"
"Emeryt też może"
"Z wulkanu do kampera"
"Dobrze przygotuj swoją podróż" - sprzętowy poradnik
i wiele wiele innych...
-------------------------------------------------

O PROJEKCIE
Way of Taste – SMAK PODRÓŻY, to młody projekt, ale tworzony z wielkim zaangażowaniem i wiarą, że się uda zainspirować jak najwięcej osób i zarazić chęcią do poszukiwania radości. Skierowany jest do ludzi, którzy kochają przygody, bez względu na przebyte kilometry i zasoby portfela. Każdy, kto lubi wojaże znajdzie coś dla siebie. Podróże na emeryturze, tanie loty, biura podróży, vanlife, biwakowanie, turystyka lokalna, czy polowanie na zorzę.
Nasze motto: Każdy Podróżnik jest inny lecz każdemu przyświeca jeden cel - przywieźć do domu jak największy bagaż pozytywnych wspomnień.
Jako Organizatorzy chcemy pokazać, że aby zostać podróżnikiem nie trzeba wybrać się w 80 dni dookoła świata, zabawę można odnaleźć również we własnym mieście, kryjącym ogrom tajemnic.
-------------------------------------------------

ORGANIZACYJNIE
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, jest dla całych rodzin.
✔ Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci - im nas więcej, tym więcej inspiracji.
✔ Spotkania w Gdynia InfoBox - Obserwatorium Zmian, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Daj znać w wiadomości prywatnej lub e-mail czy będziesz, żebyśmy mogli się odpowiednio przygotować. Nasze spotkania to nie tylko zdjęcia. Chcemy też przygotować miejsce dla dzieci, żeby mogły się bawić.
✔ Jeżeli masz jakieś fajny pomysły koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com
✔ Jeżeli chcesz wspierać projekt Way of Taste - Smak Podróży, koniecznie skontaktuj się z nami - smakpodrozy@wayoftaste.com - powiemy jak możesz nam pomóc.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych.

Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.