SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Zaproponuj zmiany w ruchu na Beniowskiego i Kapitańskiej

Zaproponuj zmiany w ruchu na  Beniowskiego i Kapitańskiej// fot. Aleksander Trafas

Zaproponuj zmiany w ruchu na Beniowskiego i Kapitańskiej// fot. Aleksander Trafas

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Konsultacje społeczne - - - wydarzenie archiwalne - Wstęp wolny

24 listopada rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące usprawnienia ruchu, parkowania oraz poprawy bezpieczeństwa w rejonie ulic Maurycego Beniowskiego i Kapitańskiej. Do udziału zaproszeni są mieszkańcy Grabówka, którzy chcą przedyskutować propozycje zmian w tej okolicy.

Konsultacje zakończą się 8 grudnia. Ich uczestnicy będą mogli wypowiedzieć się na temat różnych sposobów rozwiązania problemów występujących na dwóch ulicach na Grabówku.Materiały informacyjne zawierające różne propozycje rozwiązania problemów w tej okolicy oraz formularze do zgłaszania uwag w ramach konsultacji udostępnione są w Biuletynie Informacji Publicznej. Będzie można je również otrzymać w kancelarii Urzędu Miasta oraz w biurze Rady Dzielnicy Grabówek. Wypełnione formularze będzie można składać w wersji elektronicznej i papierowej, np. w biurze Rady Dzielnicy (znajdującym się w SP nr 17) oraz na  www.badanialis.pl/grabowek2017.
 
Podczas konsultacji zaplanowano dwa otwarte spotkania w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 17, przy ul. Grabowo 12. Mieszkańcy mają do wyboru dwa terminy: 25 listopada (sobota) o godz. 11.00 oraz 27 listopada (poniedziałek) o godz. 17.30.
 
W ciągu miesiąca po zakończeniu konsultacji Laboratorium Innowacji Społecznych przygotuje raport, w którym zostaną opublikowane wnioski i uwagi mieszkańców wraz z rozstrzygnięciami Prezydenta.

Ogłoszenie prezydenta Gdyni o przeprowadzeniu konsultacji społecznych dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej:
http://gdynia.pl/bip/komunikaty,2206/lokalne-konsultacje-spoleczne-z-mieszkancami-gdyni-dotyczace-organizacji-ruchu-na-ulicach-m-beniowskiego-i-kapitanskiej,501118


  • ul. Kapitańska, fot. Aleksander Trafas
  • ul. Maurycego Beniowskiego, fot.Aleksander Trafas
  • ul. Maurycego Beniowskiego, ul. Kapitańska, fot. Aleksander Trafas
  • ul. Maurycego Beniowskiego, ul. Kapitańska, fot. Aleksander Trafas