SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Muzyka w plakacie - plakat w muzyce II - wernisaż

Muzyka w plakacie

Muzyka w plakacie

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Wydarzenia inne - - - wydarzenie archiwalne - Wstęp wolny

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART zaprasza na wystawę autorskich plakatów Martyny Jagieluk
MUZYKA W PLAKACIE - PLAKAT W MUZYCE II.

Wystawę będzie można oglądać do końca 2017 r. w lokalu artystycznym "Tygiel" w Gdyni, ul. Abrahama 86, wejście od ul. Władysława IV. Otwarcie wystawy odbędzie się we wtorek 21.11.2017 o godz. 19.00.

Martyna Jagieluk - jest absolwentką ASP w Gdańsku (dyplom w pracowni prof. Jerzego Krechowicza).
W projektowaniu graficznym jej domeną jest plakat, szczególnie inspirowany muzyką i wydarzeniami z nią związanymi. Zajmuje się również innymi dziedzinami związanymi z grafiką. Współpracowała nad tworzeniem serwisu internetowego dla dzieci (www.kolorowe strony.pl) oraz Wirtualną Polską, współpracuje z organizacjami pożytku publicznego opracowując identyfikacje wizualne i projekty graficzne (Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego). Od wielu lat jest kuratorem Międzynarodowego Biennale Grafiki Cyfrowej, organizowanego w Gdyni przez SPAW ERA ART.

Wystawa "Muzyka w plakacie - plakat w muzyce II" jest kontynuacją pierwszej wystawy, która miała miejsce w 2015 roku. Druga część eksponowana obecnie pokazuje kolejne, aktualne realizacje plakatu autorskiego, jakie powstały na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Realizacje Martyny Jagieluk regularnie funkcjonują w przestrzeni publicznej jako plakat autorski reklamujący bieżące wydarzenia muzyczne.