SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Rozmowy o depresji poporodowej + kiermasz

 Rozmowy o depresji poporodowej +kiermasz

Rozmowy o depresji poporodowej +kiermasz

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Wydarzenia inne Laboratorium Innowacji Społecznych - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 wydarzenie archiwalne - Wstęp wolny

Stowarzyszenie MaMy Szczęście oraz Laboratorium Innowacji Społecznych zapraszają kobiety, mamy, przyszłe mamy, babcie, ciocie i sąsiadki na kiermasz ubrań dla kobiet w ciąży, małych i dużych dzieci oraz akcesoriów dziecięcych i wszystkiego, co jest ładne, ale z różnych powodów zalega w szafach. Będzie też stoisko z biżuterią i kosmetykami, a dla najmłodszych - specjalne stoisko z atrakcjami plastycznymi. Możecie swoje skarby przynieść, kupić, sprzedać lub oddać. Organizatorzy zapewniają dobrą kawę oraz inne antydepresanty, jak gorąca czekolada z owocami.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją odbędzie się WARSZTAT DOTYCZĄCY WSPIERANIA KOBIET PO PORODZIE. Jak rozpoznać depresję i sobie z nią radzić? Jaką rolę odgrywają najbliższe osoby w radzeniu sobie ze stanami depresyjnymi oraz jakie są pożądane cechy osoby wspierającej w depresji? O tym opowie Małgorzata Moczulska, psycholog z długoletnim stażem zawodowym. Ukończyła kierunek „psychologia kliniczna” na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez wiele lat pracowała w Zespole Poradni Specjalistycznych w Gorzowie zajmując się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami emocjonalnymi oraz ich rodzicami, a także dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnym układem nerwowym oraz ich rodzinami. W 2001 roku rozpoczęła praktykę w prywatnym gabinecie psychologicznym. Ukończyła Studium Psychoterapii Dziecka i Rodziny w Krakowskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej oraz rozpoczęła długoletnie szkolenie w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej zwieńczone uzyskaniem certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Oferuje pomoc psychoterapeutyczną w oparciu o nurt psychoanalityczny a także porady konsultacje i badania psychologiczne. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz z dziećmi.

Gościem spotkania będzie także Paulina Tomiczek, mama dwójki dzieci, która opowie o sobie i swojej drodze wychodzenia z depresji. Jak radzi sobie ze swoimi stanami depresyjnymi? Co jej najbardziej pomaga i czy można zaakceptować ten stan? Jakie formy pomocy przyjęła dla siebie, aby radzić sobie z depresją?

PROGRAM:
10:00-16:00 - Kiermasz akcesoriów i wszelakich ubrań dla dzieci i kobiet.
Oddaj, wymień lub kup! Część dochodów przeznaczona będzie na cele statutowe Stowarzyszenia Mamy Szczęście wspomagającego kobiety w ciąży oraz po porodzie. Osoby, które chcą oddać, wymienić lub sprzedać swoje skarby, proszone są o kontakt: Iwona Guć, tel. 602 122 672, email: iwona@gucie.pl. Liczba miejsc ograniczona.
17:00-19:00 Spotkania z ekspertami