SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Mapa marzeń - zaprojektuj swój nowy rok

Mapa marzeń - zaprojektuj swój nowy rok

Mapa marzeń - zaprojektuj swój nowy rok

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Wydarzenia inne Laboratorium Innowacji Społecznych - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 wydarzenie archiwalne - Wstęp wolny

MAPA MARZEŃ jest rodzajem drogowskazu, który pomaga uświadomić sobie, kim jesteśmy i czego tak naprawdę pragniemy. To technika kreowania własnych Marzeń i wiary w to, że wszystko jest możliwe. Mapa Marzeń sama w sobie jest narzędziem wizualizacji swojego przyszłego życia poprzez oddziaływanie na swoją podświadomość za pomocą symboli, obrazów, słów i energii kolorów. Jest afirmacją spełnionego życia w każdej jego dziedzinie.

Uczestnicy otrzymują skrypt o Mocy Spełniania Marzeń, jak również narzędzia do samodzielnej pracy własnej w warunkach domowych.

Prowadzenie: Małgorzata Zmysłowska, trenerka z 10 letnim stażem zawodowym w dziedzinie prowadzenia szkoleń oraz warsztatów, konsultantka, pasjonatka podróży do wnętrza siebie i kreatywnego podchodzenia do rzeczywistości. Certyfikowany Trener Biznesu oraz Metodyk Zdalnego Nauczania. Łączy swoją pasję do rozwoju osobistego z pasją pracy z ludźmi. Na warsztatach i szkoleniach pracuje tak, by uczestnicy wyszli z wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami.

Warsztat dostępny dla mieszkańców Gdyni, w ramach projektu System Aktywizacji Społeczno- Zawodowej w Gdyni.

Obowiązują zapisy.