Komunikaty

Czasowe zmiany w organizacji ruchu w Śródmieściu

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w związku z 43. Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • od 15 września do 23 września całkowicie zamknięta dla ruchu pojazdów będzie ulica Danuty Baduszkowej. W wyżej wymienionym okresie dla dwukierunkowego ruchu zostanie udostępniony dotychczas jednokierunkowy odcinek ulic Armii Krajowej i Zawiszy Czarnego między parkingiem a Teatrem Muzycznym;
  • w dniu 17 września w godz. 21:00-21:30, z okazji zaplanowanej gali rozpoczęcia festiwalu nastąpi wstrzymanie ruchu na ul. Armii Krajowej (odcinek pomiędzy Świętojańską a Zawiszy Czarnego);
  • w dniu 22 września w godz. 13:00-20:00 z uwagi na uroczystą galę rozdania nagród Festiwalu zostaną wyłączone z ruchu następujące ulice: Armii Krajowej na odcinku od ul. Świętojańskiej do ul. Zawiszy Czarnego (z zachowaniem obsługi komunikacyjnej ul. Józefa Wybickiego i Placu Grunwaldzkiego), Zawiszy Czarnego, Karola Olgierda Borchardta. Ponowne, chwilowe wstrzymanie ruchu na ul. Armii Krajowej (odcinek pomiędzy Świętojańską a Zawiszy Czarnego) zaplanowane zostało około godz. 21:30-22:00.
Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie swoich planów do zmienionej organizacji ruchu oraz podporządkowanie się poleceniom wydawanym przez funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej.