Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów
Komunikaty

Zmiany w ruchu w związku z przebudową skrzyżowania al. marsz. J. Piłsudskiego z ul. Legionów

Przebudowa skrzyżowania al. marsz. J. Piłsudskiego z ul. Legionów - kolejny etap.

Przebudowa skrzyżowania al. marsz. J. Piłsudskiego z ul. Legionów - kolejny etap.

23.04.2020 r.

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że w poniedziałek 27 kwietnia br. rozpocznie się kolejny etap przebudowy skrzyżowania al. Piłsudskiego z ul. Legionów. Tego dnia około godz. 7:00 zostanie zamknięty wlot ul. Legionów na al. Piłsudskiego od strony Wzgórza Maksymiliana, a otwarty zostanie wlot od strony Kamiennej Góry.

Zamknięty wlot ul. Legionów w kierunku Kamiennej Góry będzie można objechać przez ulice Ujejskiego (ewentualnie Partyzantów) i Tetmajera. Objazd w kierunku Wzgórza Maksymiliana prowadzony będzie przez ul. Kopernika.

Wyprzedzająco, w sobotę 25 kwietnia br., na odcinku ul. Ujejskiego (od ul. Legionów do ul. Tetmajera) zostanie wprowadzony jeden kierunek ruchu - tą ulicą będzie poprowadzony objazd dla komunikacji miejskiej. Na tym odcinku będzie obowiązywał jednostronny zakaz zatrzymywania się.
Dodatkowo na odcinku ul. Partyzantów pomiędzy ulicami Legionów i Tetmajera zostanie wprowadzony jednostronny zakaz postoju. Dodatkowy zakaz zatrzymywania się będzie obowiązywał na ul. Tetmajera pomiędzy ulicami Pola i Partyzantów.

Na al. Piłsudskiego nadal będzie obowiązywał ruch wahadłowy.
Prace na skrzyżowaniu mają być prowadzone do końca czerwca br.