Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów
Komunikaty

Przebudowa skrzyżowania al. marsz. J. Piłsudskiego z ul. Legionów

Informujemy, że w terminie 29.01- 30.06.2020 na skrzyżowaniu al. marsz. Piłsudskiego z ul. Legionów będą prowadzone prace związane z przebudową ww. skrzyżowania. Roboty będą prowadzone w ramach budowy drugiego etapu Parku Centralnego. Zajęcia jezdni podzielono na 2 etapy:

I etap: W terminie 29.01-29.03.2020 (od godz. 9.00) zostanie zamknięty pas ruchu al. marsz. Piłsudskiego (kierunek ul. Świętojańska) wraz z wlotem w ul. Legionów (od strony ul. Krasickiego). Ruch wzdłuż al. marsz. Piłsudskiego będzie odbywał się wahadłowo.

II etap: W terminie 30.03-30.06.2020 zostanie zamknięty pas ruchu al. marsz. Piłsudskiego (kierunek bulwar Nadmorski) wraz z wlotem w ul. Legionów (od strony ul. Partyzantów). Ruch wzdłuż al. marsz. Piłsudskiego będzie odbywał się wahadłowo.

Aktualizacja 22.04.2020 r.:
Wprowadzenie tymczasowej zmiany w organizacji ruchu od dnia 27.04.2020 do końca inwestycji Etapu II.
Tak jak w Etapie I, jezdnia Al. Piłsudskiego zostanie zwężona do jednego pasa ruchu na długości całego odcinka roboczego. Tym razem jednak zamknięty zostanie południowy wlot ul. Legionów, a ruch w relacji zamkniętej zostanie skierowany na objazd. Ruch na przewężonym odcinku drogi sterowany będzie tymczasową trójfazową sygnalizacją świetlną.