Partnerzy

Partnerzy kluczowi

Boeing www.boeing.com
Amerykański koncern lotniczy i kosmiczny, którego dwa najważniejsze działy stanowią: Boeing Integrated Defense Systems, odpowiedzialny za produkcję wojskową i kosmiczną, oraz Boeing Commercial Airplanes, zajmujący się rynkiem samolotów cywilnych.

Microsoft www.microsoft.com
Jedna z największych na świecie firm branży komputerowej. Podstawowym produktem Microsoftu są systemy operacyjne dla serwerów i komputerów osobistych o nazwie Windows.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny www.ppnt.pl
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny – Strefa Startup Gdynia to oferta dla studentów, początkujących przedsiębiorców oraz freelancerów. W Strefie Startup Gdynia skorzystasz
z coworkingu, doradztwa, mentoringu, warsztatów oraz spotkań tematycznych i networkingowych.

Centrum Nauki EXPERYMENT www.experyment.gdynia.pl
Centrum Nauki EXPERYMENT jest pierwszą na Pomorzu wystawą interaktywną, która uczy i bawi jednocześnie! EXPERYMENT już od ośmiu lat łączy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego. Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców, w którym mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.

Thomson Reuters www.thomsonreuters.com
Największa na świecie międzynarodowa multimedialna agencja informacyjna dostarczająca wiadomości o tematyce inwestycyjnej, biznesowej, finansowej, giełdowej, a także z dziedziny technologii i funduszy powierniczych do serwisów mobilnych, internetowych, video oraz na interaktywnej platformie telewizyjnej.

Cztery Głowy www.fiszki.pl
Wydawnictwo Cztery Głowy zadebiutowało na rynku w czerwcu 2003 roku. Jako pierwsze w Polsce zaproponowało nowatorską pomoc do nauki języków obcych - FISZKI.