Partnerzy

Partnerzy

Boeing www.boeing.com
Amerykański koncern lotniczy i kosmiczny, którego dwa najważniejsze działy stanowią: Boeing Integrated Defense Systems, odpowiedzialny za produkcję wojskową i kosmiczną, oraz Boeing Commercial Airplanes, zajmujący się rynkiem samolotów cywilnych.

Microsoft www.microsoft.com
Jedna z największych na świecie firm branży komputerowej. Podstawowym produktem Microsoftu są systemy operacyjne dla serwerów i komputerów osobistych o nazwie Windows.

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny www.ppnt.pl
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny – Strefa Startup Gdynia to oferta dla studentów, początkujących przedsiębiorców oraz freelancerów. W Strefie Startup Gdynia skorzystasz z coworkingu, doradztwa, mentoringu, warsztatów oraz spotkań tematycznych i networkingowych.

Centrum Nauki EXPERYMENT www.experyment.gdynia.pl
Centrum Nauki EXPERYMENT jest pierwszą na Pomorzu wystawą interaktywną, która uczy i bawi jednocześnie! EXPERYMENT już od ponad dziesięciu lat łączy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego. Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców, w którym mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.

Refinitiv www.refinitiv.com/en
Globalna firma z sektora finansów. Każdego dnia dostarcza 40 miliardów aktualnych danych rynkowych. Umożliwia przygotowanie złożonych analiz i prowadzenie transakcji giełdowych.

C.Hartwig Gdynia www.chg.pl
Wiodący spedytor, działający na rynku krajowym i międzynarodowym, z ponad 160-letnią historią. Zajmuje pozycję lidera na polskim rynku w zakresie transportu, spedycji i logistyki. 
Oferuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, transporcie drogowym, spedycji lotniczej, multimodalnej oraz linii drobnicowych.