Partnerzy

Partnerzy

C. HARTWIG GDYNIA www.chg.pl
Wiodący spedytor, działający na rynku krajowym i międzynarodowym, z ponad 160-letnią historią. Zajmuje pozycję lidera na polskim rynku w zakresie transportu, spedycji i logistyki. 
Oferuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, transporcie drogowym, spedycji lotniczej, multimodalnej oraz linii drobnicowych.

REFINITIV www.refinitiv.com/en
Globalna firma z sektora finansów. Każdego dnia dostarcza 40 miliardów aktualnych danych rynkowych. Umożliwia przygotowanie złożonych analiz i prowadzenie transakcji giełdowych.

MICROSOFT www.microsoft.com
Jedna z największych na świecie firm branży komputerowej. Podstawowym produktem Microsoftu są systemy operacyjne dla serwerów i komputerów osobistych o nazwie Windows.

POMORSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY GDYNIA www.ppnt.pl
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny – Strefa Startup Gdynia to oferta dla studentów, początkujących przedsiębiorców oraz freelancerów. W Strefie Startup Gdynia skorzystasz z coworkingu, doradztwa, mentoringu, warsztatów oraz spotkań tematycznych i networkingowych.

CENTRUM NAUKI EXPERYMENT www.experyment.gdynia.pl
Centrum Nauki EXPERYMENT jest pierwszą na Pomorzu wystawą interaktywną, która uczy i bawi jednocześnie! EXPERYMENT już od ponad dziesięciu lat łączy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego. Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców, w którym mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.

JIT TEAM www.jit.team
Jit Team to wywodząca się z Gdyni firma świadcząca usługi w zakresie rozwoju oprogramowania komputerowego dla biznesu. Firma działa na rynku od 10 lat i zatrudnia ponad 300 osób. Klienci Jit Team to globalne korporacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych regionów Europy.