Partnerzy

Partnerzy

PARTNERZY VIRTUAL GDYNIA BUSINESS WEEK 2021:

C. HARTWIG GDYNIA
www.chg.pl

Wiodący spedytor, działający na rynku krajowym i międzynarodowym, z ponad 160-letnią historią. Zajmuje pozycję lidera na polskim rynku w zakresie transportu, spedycji i logistyki. 
Oferuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, transporcie drogowym, spedycji lotniczej, multimodalnej oraz linii drobnicowych.

REFINITIV, an LSEG Business
www.refinitiv.com/en
www.lseg.com

Globalna firma z sektora finansów. Każdego dnia dostarcza 40 miliardów aktualnych danych rynkowych. Umożliwia przygotowanie złożonych analiz i prowadzenie transakcji giełdowych.

MICROSOFT
www.microsoft.com

Jedna z największych na świecie firm branży komputerowej. Podstawowym produktem Microsoftu są systemy operacyjne dla serwerów i komputerów osobistych o nazwie Windows.

POMORSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY GDYNIA
www.ppnt.pl

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny – Strefa Startup Gdynia to oferta dla studentów, początkujących przedsiębiorców oraz freelancerów. W Strefie Startup Gdynia skorzystasz z coworkingu, doradztwa, mentoringu, warsztatów oraz spotkań tematycznych i networkingowych.

CENTRUM NAUKI EXPERYMENT
www.experyment.gdynia.pl

Centrum Nauki EXPERYMENT jest pierwszą na Pomorzu wystawą interaktywną, która uczy i bawi jednocześnie! EXPERYMENT już od ponad dziesięciu lat łączy naukę i zabawę w atrakcyjną formę spędzania czasu wolnego. Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców, w którym mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie.

JIT TEAM 
www.jit.team

Jit Team to wywodząca się z Gdyni firma świadcząca usługi w zakresie rozwoju oprogramowania komputerowego dla biznesu. Firma działa na rynku od 10 lat i zatrudnia ponad 300 osób. Klienci Jit Team to globalne korporacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa z różnych regionów Europy.

INVEST IN POMERANIA
www.investinpomerania.pl

Invest in Pomerania jest regionalną inicjatywą non-profit, zrzeszającą instytucje odpowiedzialne za rozwój gospodarczy województwa pomorskiego. Wspiera inwestorów zagranicznych w realizacji projektów inwestycyjnych na Pomorzu, udzielając wsparcia na każdym etapie procesu inwestycyjnego i nabudowując atrakcyjność inwestycyjną regionu.