Budowa Trasy S-6: łatwiej komunikacją miejską Budowa Trasy S-6: łatwiej komunikacją miejską
Rekrutacja

Mobilny informator - szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne

Ósmoklasiści ze szkół podstawowych oraz gimnazjaliści z klas III rozpoczęli intensywne przygotowania do wyboru szkoły ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej. Aby ułatwić im podjęcie tej ważnej decyzji, stworzony został informator, z którego swobodnie można korzystać także na urządzeniach mobilnych.

Rekrutacja do gdyńskich szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020 przeprowadzona jest w formie elektronicznej w terminie od 13 maja 2019 r. od godz. 8:00 do 18 czerwca 2019 r. do godz. 15:00.

Kandydat spoza Gdyni zakłada indywidualne konto dostępu do systemu (samodzielnie lub z pomocą szkoły pierwszego wyboru), a następnie wprowadza swoje dane osobowe.

Wszelkie informacje dotyczące oferty edukacyjnej, etapów rekrutacji, terminów czy sposobu przeliczania ocen na punkty, znaleźć można w wydanym Informatorze o gdyńskich szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020, który dostępny jest w wersji papierowej w Wydziale Edukacji przy ul. Śląskiej 35-37 (pokój C102, I piętro) lub na stronie: https://www.gdynia.pl/mieszkaniec/aktualnosci,4018/rekrutacja-do-szkol-srednich-niezbednik-absolwenta,533667 oraz na Facebooku Gdynia edukacyjna.