Wyrzucam.to

Wyrzucam to. Segreguję to. Lubię to!

2016 Rok to wiele zmian w systemie gospodarki odpadami komunalnymi w Gdyni. Zmieniamy również wizerunek kampanii edukacyjno-informacyjnej. „WYRZUCAM.TO" jest nową odsłoną akcji „ŚMIECI OD NOWA". Dotychczasowy adres strony internetowej www.smieciodnowa.pl zostanie zastąpiony przez www.wyrzucam.to, co warto odnotować.

Na stronie www.wyrzucam.to znajdują się wszystkie informacje dotyczące zasad segregacji, aktualne harmonogramy odbioru odpadów, formularze zgłoszeniowe, deklaracja, kontakty, a nawet akty prawne. Zachęcamy również do zapisania się na newsletter, który będzie wysyłał aktualne wiadomości na podaną skrzynkę mailową.

Przy okazji przypominamy, że jedną ze zmian w systemie gospodarki odpadami jest wprowadzenie selektywnego odbioru choinek. Drzewka świąteczne już od początku stycznia oraz w lutym będą odbierane selektywnie przez firmy wywozowe spod prywatnych posesji oraz pergoli śmietnikowych według ustalonego harmonogramu. Zwracamy również uwagę na zmiany w harmonogramach odbioru pozostałych odpadów.

Zachęcamy do zapoznania się z terminami odbiorów oraz innymi ważnymi informacjami na www.wyrzucam.to
Kontakt z referatem gospodarki odpadami Urzędu Miasta Gdyni: tel. 58 77 23 501 do 507 lub wyrzucamto@gdynia.pl

ulotka do pobrania z informacjami o zmianach w systemie gospodarki odpadami komunalnymi w Gdyni

Wyrzucam to. Segreguję to. Lubię to!

  • ikonaOpublikowano: 04.01.2016 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

ikona