Nauka

Gdyńskie gimnastyczki z wysokimi lokatami Pucharu Polski

Gimnastyczki
W dniach 9-10 marca w Giżycku odbyły się zawody Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej. Zawodniczki Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni tradycyjnie zdobyły wysokie lokaty.

Szczegółowe wyniki zawodniczek

SENIORKI (wielobój)
1 MIEJSCE - Kozioł Natalia
3 MIEJSCE - Kozłowska Victoria
SENIORKI (obręcz)
1 MIEJSCE - Kozioł Natalia
7 MIEJSCE – Kozłowska Victoria

SENIORKI (piłka)
3 MIEJSCE - Kozioł Natalia
4 MIEJSCE – Kozłowska Victoria

SENIORKI (maczugi)
1 MIEJSCE - Kozioł Natalia
3 MIEJSCE - Kozłowska Victoria
SENIORKI (wstążka)
1 MIEJSCE - Kozioł Natalia
2 MIEJSCE - Kozłowska Victoria

JUNIORKI (wielobój)
1 MIEJSCE - Budnik Adrianna
6 MIEJSCE - Osada Laura
7 MIEJSCE - Mądry Marcelina
9 MIEJSCE - Zakreta Laura
13 MIEJSCE - Pacholec Emilia
15 MIEJSCE – Wójtowicz Wiktoria

JUNIORKI (skakanka)

3 MIEJSCE - Budnik Adrianna
4 MIEJSCE - Osada Laura
5 MIEJSCE - Mądry Marcelina
10 MIEJSCE - Zakreta Laura
11 MIEJSCE - Pacholec Emilia
17 MIEJSCE – Wójtowicz Wiktoria

JUNIORKI (piłka)
1 MIEJSCE - Budnik Adrianna
5 MIEJSCE - Mądry Marcelina
7 MIEJSCE - Zakreta Laura
8 MIEJSCE - Wójtowicz Wiktoria
10 MIEJSCE - Osada Laura
14 MIEJSCE - Pacholec Emilia

JUNIORKI (maczugi)
1 MIEJSCE - Budnik Adrianna
5 MIEJSCE - Mądry Marcelina
6 MIEJSCE - Osada Laura
9 MIEJSCE - Zakreta Laura
11 MIEJSCE - Wójtowicz Wiktoria
17 MIEJSCE - Pacholec Emilia

JUNIORKI (wstążka)
4 MIEJSCE - Osada Laura
7 MIEJSCE - Budnik Adrianna
10 MIEJSCE - Mądry Marcelina
12 MIEJSCE - Zakreta Laura
13 MIEJSCE - Pacholec Emilia
19 MIEJSCE - Wójtowicz Wiktoria

JUNIORKI MŁODSZE (wielobój)
3 MIEJSCE - Kaczor Kinga
8 MIEJSCE - Gawior Patrycja
10 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (skakanka)
5 MIEJSCE - Kaczor Kinga
10 MIEJSCE - Gawior Patrycja
11 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (obręcz)
4 MIEJSCE - Kaczor Kinga
6 MIEJSCE - Gawior Patrycja
10 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (piłka)
1 MIEJSCE - Kaczor Kinga
7 MIEJSCE - Gawior Patrycja
9 MIEJSCE – Król Julia

JUNIORKI MŁODSZE (wstążka)
5 MIEJSCE - Kaczor Kinga
6 MIEJSCE – Król Julia
7 MIEJSCE - Gawior Patrycja

Wszystkim zawodniczkom, trenerkom oraz choreografom serdecznie gratulujemy!
  • Zawody Pucharu Polski w Giżycku
  • Zawody Pucharu Polski w Giżycku
  • Zawody Pucharu Polski w Giżycku