Nauka

Nowa aplikacja ułatwi życie także uczniom

aplikacja gdynia.pl
Na początku grudnia gdynianie otrzymali zupełnie nową wersję miejskiej aplikacji gdynia.pl. Aplikacja jest kolejnym elementem realizacji strategii rozwoju miasta ukierunkowanej na stałe podnoszenie jakości życia w mieście. Do korzystania z tej nowej funkcjonalności zapraszamy także uczniów, dla których znacznie łatwiejsze stanie się załatwianie spraw, komunikowanie się z innymi czy poruszanie się po mieście.

Dzięki nowej aplikacji każdy mieszkaniec Gdyni może na bieżąco być ze wszystkimi informacjami miejskimi. Aplikacja wzbogaciła się m.in. o Asystenta Mieszkańca, który umożliwi łatwy, szybki i przyjazny kontakt w zakresie spraw najczęściej zgłaszanych przez mieszkańców. Całość otrzymała również nową szatę graficzną.Intuicyjny interfejs sprawi, że każdy użytkownik z łatwością będzie mógł przesłać zgłoszenie, które trafi bezpośrednio do odpowiedniej komórki w Urzędzie Miasta Gdyni lub jednostce organizacyjnej miasta. Dzięki powiadomieniom można na bieżąco śledzić postęp w swojej sprawie. Katalog zgłoszeń jest bardzo szeroki i obejmuje tematy dotyczące dróg, transportu, zieleni, śmieci, wandalizmu i wielu innych. Lista będzie stale rozszerzana.

Od dwóch miesięcy w Gdyni funkcjonuje także miejski serwis kontaktowy, gdzie pod numerem 58 626 26 26 można uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące spraw miejskich.

Więcej informacji na temat nowej aplikacji dostępnych jest TUTAJ.