Konkurs "Jak żyć w przyjaźni"

Rozstrzygnięcie IX edycji konkursu "Jak żyć w przyjaźni?"

18 prac wpłynęło na adresowany do nauczycieli II klas gdyńskich szkół podstawowych konkurs "Jak żyć w przyjaźni?". Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród odbyła się we wtorek 2 czerwca 2015 roku w Hotelu Mercure Gdynia Centrum" w Gdyni.

Kapituła zdecydowała o nie przyznaniu pierwszego miejsca.

Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 3.000 złotych otrzymały pani Elżbiety Piewcewicz i pani Anny Winiarczyk-Madejskiej ze Szkoły Podstawowej nr 45 w Gdyni (nagroda do podziału w równych częściach),

Trzecie miejsce i nagrodę w wysokości 2.100 złotych otrzymały: pani Małgorzaty Chrapek, pani Katarzyny Janiszewskiej i pani Alicji Zajk ze Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdyni (nagroda do podziału w równych częściach).

Uczniowie z klas nagrodzonych otrzymali zaproszenia do kina Helios w Gdyni na wybrany seans w wymiarze 3D (nagroda ufundowana przez Prezydenta Miasta Gdyni) oraz vouchery dla klas do Parku Przygody Adventure Park w Gdyni (nagroda ufundowana przez pana Macieja Szulwacha z Adventure Parku Kolibki w Gdyni).

Kapituła konkursu przyznała również wyróżnienia. Otrzymały je: Anna Ustowska i Ewa Stasiaczek ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Gdyni.

Każda z osób wyróżnionych została uhonorowana upominkiem w postaci misy ozdobnej wykonanej przez uczestników warsztatu terapii zajęciowej w Gdyni.


Referat ds. Osób Niepełnosprawnych zdecydował o przyznaniu nagrody specjalnej dla pani Justyny Łomży ze Szkoły Podstawowej Nr 49. Nagrodę dla autorki pracy stanowią 3 podwójne zaproszenia na wybrany koncert do Klubu Atlantic w Gdyni (ufundowane przez Klub Atlantic).

Nagrodę dla dzieci z klasy nauczycielki nagrodzonej stanowi voucher do Adventure Parku (ufundowany przez Macieja Szulwacha z Adventure Park Kolibki w Gdyni).

Jak żyć w przyjaźni? - to tytuł konkursu, adresowanego do nauczycieli II klas gdyńskich szkół podstawowych, których zadaniem jest przygotowanie projektów edukacyjnych, które integrują dzieci o różnych potrzebach edukacyjnych i inspirują do tworzenia relacji opartych na zrozumieniu, gotowości do współpracy, wrażliwości na potrzeby innych.

  • ikonaOpublikowano: 03.06.2015 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

ikona