Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

NOWY TERMIN 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, KOLOSY

NOWY TERMIN 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

NOWY TERMIN 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

20.02.2020 r.

Znamy nowy termin 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz finału nagrody Kolosy za rok 2019. Impreza odbędzie się od 2 do 4 października tego roku, tradycyjnie w dwóch obiektach – Gdynia Arenie i Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Przypomnijmy, że Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz Kolosy pierwotnie miały odbyć się od 13 do 15 marca, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Nowy termin, który mogą zapisać w swoich kalendarzach wszyscy zainteresowani to pierwszy październikowy weekend – od 2 do 4 października. Jak zaznaczają organizatorzy, to trudna decyzja, lecz niezbędna, mając na względzie dobro tak ważnego społecznie projektu, jakim od ponad 20 lat są Kolosy.

Impreza nie ulegnie skróceniu, program nie będzie też ograniczony. Tradycyjnie podróżnicy zagoszczą na terenie Gdynia Areny oraz Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. Zmiana terminu imprezy jest jednorazowa, przyszłoroczna edycja jest planowana na drugi pełny weekend marca, jak co roku.