Daj się zabrać w nieoczywistą podróż do Gdyni, gdzie poznasz uroki miasta w zupełnie innej odsłonie.

Odkryj Gdynię bez utartych ścieżek, za to z naciskiem na subiektywne odkrycia - zarówno turystyczne, jak i kulturalne, lifestylowe, sportowe, czy przyrodnicze.

Bądź naszym gościem!

Odkryj nieoczywiste

Zobacz więcej ikona
Spojrzenie nieoczywiste

Spojrzenie nieoczywiste

Odkryj w Gdyni – spojrzenie nieoczywiste - to oferta skierowana do oczekujących czegoś więcej, niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka. To niezapomniana podróż do serca miasta, podczas której znane miejsca odkryjesz w nieoczywisty sposób, zobaczysz obraz miasta utkany z kolorów oraz dźwięków, zbudowany z piękna sztuki i głębi emocji.

Zobacz więcejikona
Spacerologia nieoczywista

Spacerologia nieoczywista

Spacerologia nieoczywista to oferta odkrywania miasta, w której wyznacznikiem spacerów nie są proste drogi, lecz ukryte miejsca i przestrzenie skrywające wyjątkowe znaczenia. To niezwykła odyseja przez magiczne zakamarki miasta. Przekonaj się, że Gdynia to nie tylko miejsce na mapie, ale źródło inspiracji, które prowadzi do odkrywania ukrytego piękna.

Zobacz więcejikona
Przyroda nieoczywista

Przyroda nieoczywista

Przyroda nieoczywista to oferta prawdziwej uczty dla zmysłów. Nadmorski piasek układający się między palcami, powiewy dobroczynnego powietrza pełnego jodu i wszechobecna zieleń dają poczucie jedności z naturą. Niemal 50% powierzchni miasta stanowią… lasy, które są prawdziwą oazą luksusu w sercu miasta.

Zobacz więcejikona

Lista miejsc, w których skorzystasz z promocji

Sprawdź

Wydarzenia

Zobacz więcej ikona

ikona Spektakle / Filmy

10. MFF Młode Horyzonty

Nadchodzi 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty! Dziesiąty rok z rzędu zapraszamy na jedyne w swoim...

Zobacz więcejikona

ikona Spektakle / Filmy

Marysia ma Rysia

Każdy ma jakieś oczekiwania względem życia. Może nie każdy, ale… prawie każdy. Bo, od życia powinno się oczekiwać – a jakże!...

Zobacz więcejikona

ikona Wydarzenia inne

Artystyczny Klub Malucha

Artystyczny Klub Malucha to zajęcia muzyczne przeznaczone dla rodziców/opiekunów z dziećmi w wieku 0-2 lata....

Zobacz więcejikona