Przystań Gdynia

W Przystani Chylońska 237 co środa spotykają się seniorzy

Warsztaty to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zachować dobre samopoczucie

"Radość na dojrzałość" - to tytuł cotygodniowych spotkań dla seniorów Centrum Sąsiedzkim Przystań Chylońska 237.

W każdą środę w godz. 12.45-13.45 pod hasłem "Radość na dojrzałość” w Przystani Chylońskla 237 odbywają się spotkania aktywizujące, zainicjowane przez panią Leokadię Radke. Doświadczona prowadząca proponuje na nich zabawy, gry i ćwiczenia intelektualne, które mają korzystny wpływ na poprawę koncentracji i zdolności zapamiętywania, a nawet sprzyjają wzrostowi odporności organizmu. Krótko mówiąc, wspierają poprawę jakości życia. Na zajęciach jest także miejsce na konstruktywne wyrażanie i odreagowywanie emocji. 

- Zapraszamy seniorów. Zachęcamy wszystkich, by do udziału w spotkaniach namówili swoich rodziców, babcie, dziadków, sąsiadki, sąsiadów - mów Małgorzata Zaworska z Centrum Sąsiedzkiego Przystań Chylońska 237. - Nasze warsztaty to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zachować dobre samopoczucie, rozwijać swoją kreatywność oraz dzielić się pasją z innymi.

Na zajęcia co tydzień obowiązują osobne zapisy: mailowe - chylonska237@lis.gdynia.pl lub telefoniczen - 58 729 39 30. Napiszcie lub zadzwońcie do jutra (12 marca) do godz. 17.00.